Skip to main content

Topic: aurora 9 quadcopter (Read 3488 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

aurora 9 quadcopter

konacno je poletio alu quad koji sam napravio i to na kraju sa starim kontorlerom +mode. Iako imam dva kontrolera s novim cipom i softwareom nisam uspio slozit tj poletit tako da je za sada ova opcija dok neko ko se bolje razumije i tko ima vise zivaca to mis slozi jer ja nikako da uspijem.

Uglavnom pitanje moze li mi netko napisati detaljno upute kako umixati na aurori 9 da letim u x mode. u plus modu radi tj leti e sad kako to umixati i poletiti u x modu?

na spektrumu je to bilo jednostavno ali ovdje se bas i ne snalazim jer sam tek kupio stanicu.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #1
jednostavno podesi u stanici elevon mix i to je sve.

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #2
ako nije problem moze upute kako da to podesim? tnx

menu,....
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #3
slikao sam ti, vjerujem da bu ti to radilo.
obavezno probaj dok držiš model u ruci, daj malo gasa tek da se zavrte motori, i onda nagni palicu naprijed/nazad, lijevo/desno i gledaj jel se ok ubrzavaju,
možda će trebati reversati kanal na stanici....

pa javi






Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #4
probat cu pa javim, cujemo se. jedan dan cu do zg pa cu ponjet oba quada

jedino sam uspio poletit sa svojim kontrolerom + mod- stari software 4,5

a narucio sam i juce mi dosao jos jedan KK kontoler x mod s novim softwerom smd chip jaci(s ebaya ) ali nisam ni si njime uspio poletit jednostavno neznam ustimati)

sa svojim sam poletio iz prve (ponesem u zg pa da mi pogledas u cemu je problem sa x-modom. s novim softwerom jednostavno me nece)
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #5
jesi napravio stick centering?  to je GLAVNI razlog zašto ljud ne mogu armati novije firmware.


imaš lijepe upute sa sličicama na stranicama od minsoo kima, pa pogledaj tamo
http://www.kkmulticopter.kr/index.html?modea=manual

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #6
armam ja oba ali ni jedan ne radi divljaju motori nemozes poletit jednostavno sam odusto dok mi neko ne pomogne a do tada sam stavio stari kk s 4,5 koji je u + modu cisto da imam nesta letit
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #7
evo i s ebaya proradila sad tek vidio da moras napisat koji ces mod + ili x ako ne napises dolazi u plusu
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: aurora 9 quadcopter

Reply #8
tomislav tnx na infu radi ta kombinacija samo sto je potrebno ukljuciti 4 kanal ruder
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju