Skip to main content

Topic: HK controller i opcenito pitanje (Read 2000 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK controller i opcenito pitanje

Pozdrav svima..
malo sam novi u ovom svijetu pa me zanima jedno jednostavno i osnovno pitanje...
složio sam si jedan quad, ali mi to sve "izgleda" dosta nestabilno pa se nisam jos upustio u pravi probni let...
naime moje jedno jednostavno pitanje je slijedeće : naravno prvi korak je da skinem propelere, dodam mu cca 1/3 "gasa" i svi motori krenu i rade na oko istom brzinom, kada nagnem quad npr. na naprijed, prednji motor ubrza ali samo u trenutku dok se naginje, kada se zaustavi pod nekim nagibom i zadrzi u tom nagibu svi motori opet rade jednakom brzinom bez obzira sto je quad nagnut na naprijed... sto ga nebi on trebao cijelo to vrijeme "pokusavati" vratiti u horizontalu?? jer po ovome kad bi poletio, i krenuo "naprijed" on bi se nagnuo te letio u tom smjeru dokle god ga ja nebi vratio-nagnuo na drugu stranu... e sad ili je to normalno pa ja tu pricam nebuloze i quad mi bezveze ceka prvi let ili imam problem sa programom na controlleru pa je bolje da nisam niti poletio...

hvala svima u naprijed...  ;)


Odg: HK controller i opcenito pitanje

Reply #2
to što opisuješ je potpuno normalno. ne brini.