Skip to main content

Topic: Fpv frame (Read 13414 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Fpv frame

Reply #15
Pozdrav,

Mislim da je discovery najbolji za to. Imamo ga i kod nas u shopu ako netkome zatreba.
Kako dobro so momci to napravili i puno je laške sve spojit nego na originalu. Baš top produkt za upgrade naza.

Lanzar
www.kopterworx.com
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Fpv frame

Reply #16
Danas mi je došao video link pa mi vrag nije dao mira i sve sam spojio na trenutni frame.

Nakon prvoga fpv leta mogu zaključiti da je puno teže nego sam očekivao jer treba vremena da se navikneš na poziciju letjelice u prostoru.

Druga stvar je da je doživljaj nevjerojatno zarazan i predivan.Jedva ćekam da mi dođe novi frame da složim zvjer i krenem sa treningom.

Sa batkom 5800 maha 3s  i quadom cca 1550 g letio sam 12-13 min.video link je bio spojen na monitor.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #17
motori i esc stigli , frame bude tokom tjedna .nadam se da bude složen do kraja tjedna

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #18
Mmmmmmm, netko je navučen :)
InnovationMatters


Odg: Fpv frame

Reply #20
Mmmmmmm, netko je navučen :)

da navukao me kolega sa foruma  (šala sam sam se navukao ), može se iskupiti jedino da mi bude jamac za kredit .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #21
pustolovina počinje

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #22
Super izgleda. Čekamo update.

lp
Toni

Odg: Fpv frame

Reply #23
faza 2  je u tijeku .motori naza i reciver su instalirani kao i led rasvjeta .

Imao sam problema sa nazom i simon K reglerima. problem se očituje ovisno overziji firmvera u dvije stvari ili se neće armati ili se kod startanja pale dva motora a ostala dva tek kod stavljanaj trotla na 50% i više . da budućim korisnicima olakšam život stvar se može rješiti na dva načina . ako je problem sa armanjem onda je potrebno na + žici od naze (usb ubec) staviti mali prekidać te prvo pustiti napajanje u esce a a kada oni otsviraju svoje upaliti nazu ( naza se brže buta od esc-a pa dolazi do problema).

problem sa nejednakom vrtnjom motora sam rješio putem dji naza assistenta (izašla je nova verzija 1.8 i ujedno nova verzija firmwera za nazu , mislim da je oznaka 2.02) .

U postavkama "motor idle speed " postavke podesite na high .

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #24
prvi testni let , težina bez baterije 1070 g ( bez gopro kamere ) + batka 3s 5800 mah (ukupno 1580) = 18 minuta leta .

vidjet ćemo rezultate kad stigne 4s 5000 mah.

snimke idući tjedan kada sve posložim finalno.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #25
prvi testni let , težina bez baterije 1070 g ( bez gopro kamere ) + batka 3s 5800 mah (ukupno 1580) = 18 minuta leta .

vidjet ćemo rezultate kad stigne 4s 5000 mah.

snimke idući tjedan kada sve posložim finalno.

18 min mi zvuci odlicno.

Koje su elise gore, kako ti se cine gljivasi, jesi morao staviti nesto za balans umjesto gopro ili se moze pomaknuti baterija?

Odg: Fpv frame

Reply #26
10 x 4.5 carbon , ovo je tek bio prvi let pa imam još vremena za podešavanje.javim napredak.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #27
danas sam testirao sa full opremom i 2 kom batki (3s 5800 i 3s5000) , sveukupno 22 minute leta ukupna težina sa batkama 2080 g .

 

Mući me jedna druga stvar a to je da nakon što se batke isprazne za pola quad počinje gubiti visinu i više nije u stanju lebdjenja na pola trotla nego ga moram još pojaćati a to je stalno malo gore malo dole .

 

Vidjet ću šta će reći sa 4 s batkom onda budem pametniji.

Video stiže tokom dana.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #28
evo videa, bilo je dosta vjetrovito ali za prvi put ok.


Tbs Discovery frame prvi let


'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #29
kolko te je ispao discovery i gdje si ga kupio? kak ti se cini u letu, jel stabilniji quad nego sa naza sredinom?