Skip to main content

Topic: Turnigy "GOPRO" (Read 21156 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #75
haha :)ja bi valjda dobio neku razbijenu koja im je skart iz proizvodnje :)Evo kako sam neki dan dobio novi case za SJ4000 sa Banggooda. Nisam se mogo prestat smijat :D Jednostavno nepojmljivo da nesto takvo mogu poslati. Case je doslovno rastopljen s jedne strane. Pakiranje nije bilo razvaljeno, sto znaci da je takvo upakirano i poslano.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #76
Tebe baš neće ni treća sreća ::)

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #77
Je, nece i nece :)

Kupio bi si ja Gopro nekad, ali bolje ne ici u takvu investiciju s takvim pehom kakav ja imam :)

 

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #78
George- ti bolje vise ne uzimaj nista sa bg, nemas srece :D

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #79
Naravno, sta sam narucio, narucio sam.


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #80
ja sam ga pocuclao na ebay-u 2x za kameru, sad sam pametniji  :D

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #81
pametniji si pa si kupio gopro, ili si narucio od negdje drugdje kameru? :D

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #82
da ziher, morao bi duplo vise od tebe cuclat da se odlucim za gopro :D , i onda tek dobro razmislit gdje dfa pare smislim  :D , ebay, pouzdan seller, srednje skupa kamer plus cekanje na carini 2 tj plus pdv ;D neprocijenjivo

al sretan sam, koliko puta sam ju sašio u šumi, radi ko beba, kucam u stol drveni  :D

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #83
Da malo dignem ovu temu iz mrtvih,, naručio sam si oko božića sj4000 aka turnigy action cam sa HK i kamera je odlična za te novce.
Po svemu što sam vidio sa neta kamerica je original sjcam, novatek chipset, dimenzije baterije itd. Za razliku od iskustava iz gornjih postova kontrola kvalitete očito nije zakazala u mom slučaju, sve je stiglo bez ikakvih ogrebotina kako na kameri, leći, tako i na vodonepropusnom kučištu.
Tv out radi savršeno, jednino me nervira što se kod svakog paljenja kamere treba nanovo aktivirati. Kabal sam si sam radio pošto ga nije bilo na eu skladištu, razvalio sam kabal koji je stigao s njom i dao se u akciju, signal za video signal je na 4. pinu, odmah do GND pina.