Skip to main content

Topic: GOPRO 3 Black  (Read 4219 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #15
Upravo tako!! Ja imam na svom Fantomu instaliranu GOPRO 3 black kameru i transmiter 5,8 GHz 250mW što je dovoljno za daljine koje postižem sa tvorničkim postavkama Fantoma. Dolje imam rec stavljen na upravljač i spojen na video cvike.Danas radio fotke prijatelju za kalendar firme i sustav radi odlično!! Preporučam 100%

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #16
a kaj mislite o razlici između 3 i 3+ , jel vrijedno ićio na 3+
dx9-xd8-gobac630


Odg: GOPRO 3 Black

Reply #18
Ono sto su ti kolege vec napisale, ja ti mogu potvrditi iz osobnog iskustva...GoPro je bila instalirana na cca 30 cm od anene prijemnika (Spektrum) i problema nije bilo do nekih 100m udaljenost...tada su pocele smetnje (zanimljivo prijemnik nije blinkao kasnije), model vracen na manju udaljenost i nije bilo smetnji (letio jos 5 min i sve bilo Ok, samo nisam isao daleko)...

Sto se tice kasnjenja slike, sa novim FWima ti je nesto manje kasnjenje (kod mene je nesto ispod 2 sec).

oprostite na ubacivanju u temu , ali kad već pričate o gopro3 ... kakva su vam iskustva sa korištenjem wifi i letenjem na 2.4Ghz....

ili eventualno sa povezivanjem na video link za neki fpv

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #19
GoPro ima dosta "težak"codec u kom snima i hardverski ga vrti dobro, no kod slabijih računala je bitrate prevelik da ga player proguta pa slika trza.

Ako ne trza kad prebacis u avi (nisi naveo koji codec , rezolucija i bitrate) pretpostavljam da si video kopresirao na manji bitrate pa ti komp uredno vrti video.

Skini GoPro Studio i video iz goproa provuci kroz njega i exportiraj u sta hoces ;)
ko pita više zna

 

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #20
Riješio problem :) Sad sve radim na klasici: osposobio svoj stari komp koji je tri puta"jači" od lapca na kojem sam radio.Tako sada sve ok!!