Skip to main content

Topic: Tarot Fy 450 (Read 17068 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tarot Fy 450

Reply #15
Btw,kk2 mi nije primao napon s bec-a od ovih esc-eva tako da sam kratkim postupkom napon s esc-a odveo na prijemnik i s njega napajam pločicu i prijemnik ... Ova struja ima stvarno zanimljiv smijer :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #16
Uz vjetar i loše vrijednosti na pločici prvi let je zavrsio okretanjem naopačke i padanjem u vlažnu travu .Vratio pločicu na tvronicke postavke,izborio se s vjetrom i potrošio prvu bateriju na multirotoru ... Divan osjećaj :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #17
Moj prvi let je bio malo bolniji... 3 propelera su otišla xD....samo naprijed...
Lp,
Alex

Odg: Tarot Fy 450

Reply #18
Kod mene nekim cudom nikakve stete nije.bilo,kao i svakog tko je prvo letio vtail avione pa quad jos me malo zeza orijentacija po yaw-u ali nista strasno ... Sljedece investiram u fpv i battery strap .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #19
Imas video ??   :D  investicija u fpv ti je jako pametno ja uskoro postajem quadcopteras i dok se malo uhodam odma ide fpv   ;)

Odg: Tarot Fy 450

Reply #20
Naso sam fpv za 70-ak KM ili 35 eura 200mw 5.8 ghz nakacit cu neku kakvu takvu kamericu i snac se nekako za ekran i direkt u zrak ... Imam par snimaka,koma su majka je snimala ali sklopit ce se vec nesto ovih dana kada se snimi jos par video-a :) .Kvaliteta je naravno koma al eto ... Sta je tu je :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #21
Nema veze ...kad ces snimit nesto postaj da vidimo kako leti  ;)  ja cu si fetsharkice jer mi je nekako neprikladno na ekranu  :(

Odg: Tarot Fy 450

Reply #22
Orijentacija po yaw osi me još uvijek zna mučiti.... Al najbolje nekako označiti prednji i stražnji  kraj. Kolega ovdje na forumu je to napravio ping pong lopticama. Makar kad prođeš na fpv mislim da bude manji problem orijentacije.
Lp,
Alex

Odg: Tarot Fy 450

Reply #23
Stavi i led traku na prednja 2 kraka.

Odg: Tarot Fy 450

Reply #24
Ma polako ... Glavno je da on ima snage samo tak i da je hower na 35-40% gasa a kasnije ga budem okitio kao bozicnji bor,samo polako da se ja upraksam a kasnije dio po dio ic ce sve gore na njega .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #25
http://www.youtube.com/watch?v=GrdxONIjIXw&feature=youtu.be i evo video :) nemojte zamjeriti na greskama ali cjeli video je snimljen i editovan u roku od sat i pol zato sto mi se vise neda truditi ako ne radim u full hd-u jer znam da sta god uradim izgledat ce koma ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #26
Pa video ti je dobar sta se zalis   :D   a bateriju opce skidas s quada ??

Odg: Tarot Fy 450

Reply #27
Da,dok ne uzmem battery strap vezem vezicama pladticnim ... Inace imam problema sa stanicom i ne mogu aktivirati self level (namjestio sam aux na plocici ali stanica je nes u bedu i ne zeli aktivirat) pa letim non stop u manualu,mozda i bolje tako :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Tarot Fy 450

Reply #29
Pa te ne dodju te vezice skuplje nego da si kupis batery strap ja sam si nedugo narucio i prosli tjedan mi dosli dodje ti 2 dolare   , ja uzeo 2 komada ... a za probleme sa stanicom pricekaj strucnije osobe jer ti nemam bas iskustva s tim mozda bi tipomogo da letis spektrum   :'(