Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #31
ofkorz ;D , malo sam stelao onog micro minija pa da vidim jel to leti sad bolje ;D
mozda i onog transformera dofuram da ga testiramo...jos nisam vremena ulovio za to ;D

Di letite, da dođem bacit oko :)

Necu smetat ;)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #32
zaboravio ti odg  ???

Jarun, nedjeljom, barem sekile i ja  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #33
Dodjem vidjeti ovog predatora, a mozda i poletim malo ako slozim alu ruku na svom quadu :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #34
Moze frende ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #35
da polako updejtam garazu, nakupilo se toga dosta  ;D

idemo redom, nakon dosta muka sa jednim vecim quadom na kojem sam se "ucio" letjet, i koji jednostavno vise nije zalio slusat moje naredbe, odlucio sam se pocastiti necim finim  ;D

Predator 650 iliti Transformator kako ga ja od milja zovem  :D

kupljen frejm na hkeuro i jako sam zadovoljan, zahvaljujuci Tomeku (tomoooo) jer sam mu se ugurao u narudjbu kad je narucivao.

motori multistar 4822-570kv na 4s maxx
regleri afro30amp (simonk)
propovi 15*5.5
kontroler Apm 2.6 full, gps ublox 6m, telemetrija, minimosd, power module
gimbal sa goodluckbuy iliti goodshit don'tbuy
external led module, ultra jake ledice koje se mogu spojit po zelji u apm (arm, gps...)

za sada jedini upgrejd je bio prosirenje ruku za 2cm, tako da je sada raspon oko 680mm
i dodane ledice ispod svake ruke, tek toliko za orijentaciju.

par slikica  :)



Odg: Ironicna multi garaza

Reply #36
lagano slaganje elektronike do kasnih vecernjih sati  8)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #37
Nakon sto je sve to lijepo slozeno, treba to postelat  :D

Apm preko power modula ne radi, pokidane zice koje ga napajaju, takodjer od telemetrije i osd-a zice sve krivo okrenute, izgubljeni sati i sati na otklanjanje kvara i setupiranje modela, koji bi kao glatko trebao ici, svega par klikova... updejt firmwera na svemu, ajd jedino je na apm prosao bez problema. Zadnji kvar otklonio prije par dana, osd prekidao ili nije radio, uzrok, nemres vjerovat konektor koji ima fizicki spoj u osd je prekidao, klijesta i vruce lijepilo su rijesili zadnju muku  8)

apm radi i drzi poziciju tako dobro da naza moze gutat prasinu ispod njega  ;D salim se, odlicno drzi poziciju, jedino je trom malo u gps-u ali i to cu malo pojacat s vremenom


bit ce i koji video uskoro

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #38
Pozdrav!

Idu projekti dalje ;D nemozes a da nista ne radis doma...

mini eskadrila se povecala za jednog TRIKI clana. Vec duze vrijeme razmisljam da napravim jednog mini FPV tricoptera, pa tako sam i krenuo polako.. moram priznati da od slike u glavi pa do nacrta na papiru, a da stanu svi agregati na frejm, dug je put. Dobio sam neke komadice karbonske ploce pa mi tako i sinula ideja da konacno radim trikija... kako sam polako pocinjao s rezanjem karbona, tako je i sam triki bio redizajniran par puta, i nakraju olaksan sam par rupica po sebi  ;D


frejm je prije olaksanja, sa servom bio tezak 120grama
frejm: krabon 1.5mm i 2mm - dijagonala 20cm
kontroler: naze32 acro
regleri: multistar 20amp (jedino sto sam imao u rezervi)
motori: sunnysky 2204-2300kv
servo: micro digital servo-2.2kg
props: 5045-tri
fpv kamera 700tvl
immerison 600mw (za sada dok ne stigne mini 32ch tx)


sljikice.......





Odg: Ironicna multi garaza

Reply #39
nastavak, sklapanje frejma i ustelavanje.. mini triki je odlicno odradio maiden u kuci, nakon dosta ustelavanja, ako ce biti dobro vrijeme popodne ce uslijediiti FPV maiden negdje na livadi  :)


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #40
Ovo se radujem da vidim kako leti...
Nisam vidio nikoga da leti Tri-minija...  :D :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #41
e bas zato me i inspiriralo da ga napravim  :D


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #43
Hvala ;)

nemam ti ja bas mira u zivotu, stalno neke kemije... ovaj  hobi mi je malo izmakao kontroli :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #44
stigao i maiden trikija ;D

uspio sam uloviti nesto vremena i sunca da ga isprobam vani, mogu reci da sam jako zadovoljan kako radi, jos treba mrvicu postimati yaw jer malo zna driftati kada ga zapicim prema naprijed, ostalo sve super. Uglavnom ja zadovoljan ;D snimka je na los, jer mi ne stane ona ubijena Sjcam na njega, neki dvr je u planu pa kad stigne bit ce snimki s njega.

www.youtube.com/watch?v=Loj17uit900