Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27946 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #45
Odlično je to...
sada je ostalo da provjeriš FT sa istom baterijom na quadiću i trici... pa da vidimo šta se isplati  :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #46
vec provjerio ;D

triki je malo pretezak i ici ce na liposukciju, ipak je ovo prvi i testni model, moram jos i pogoditi koji tocno prop da stavim na njega jer s 5045-tri guta batku :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #47
Niš' to teb' toliko ne treba... hajde spakuj te motore...  :D :D :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #48
u nekim sam pregovorima pa cemo vidjet uskoro :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #49
Hej Ironic, glupo pitanje ali sto ocekujes dobiti sa triciklom naspram quada? Ili ga gradis iz puko radoznalih razloga?

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #50
tircikli su me u svijetu multija vise privlacili nego quadovi ;D NO, kad sam upoznao sekilea i jazavca, nekako se ljubav okrenula na multije... i sad se javila nostalgija prema trikiju tako da je to razlog sto sam ga sastavio, a i radoznalost kako ce to malo cudo ici. Nakon sljedeceg redizajna cu mu skinut nesto grama, mozda i promijenit propove da vidim kakav ce biti  flajt tajm. Za sada jedina prednost je to sto je manji, tj manje ce gutati batke i to sto na YAW ne gubi visinu, jer servo okrece motor, a ne da se korigira snaga po motorima.  :)

minus je to kaj razmisljam o mobiusu (a mogao sam ga kupit koliko sam polomio displeja na sjcam) jerbo nemam mjesta na njemu za ovu ciglicu od kamere

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #51
Da, mobius je best buy za ovakve suicidalne misije kakve ti vozis. Okej, sretno sa eksperimentima, pratim i ja tvoj blog...

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #52
idemo dalje  :)

mini rcx 250 quad je prodan i naslo se mjesta za novu jurilicu  8)

opet karbonac...

rcx 280 3k carbon frejm
motori sunnysky 2207-2100kv
ztw spider 20amp opto regleri - flashani na zadnji blheli
presao sa cc3d na naze32, flashan cleanflight (oneshot enabled)
immersion 600 vtx
immersion spironet lhcp antenna
600tvl fpv camera
step down za vtx
step down za naze32
dodane programabilne ledice na straznji dio quada
frsky d4r - u dolasku

sve u svemu, kak bi rekli mudraci, quad ide nerealno po putanji ko po spagi  ;D

nesto sitno slika projekta...




Odg: Ironicna multi garaza

Reply #53
nastavak laganini...


sad sam skuzio da nemam sliku gotovog stroja  :D dodat cu naknadno...

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #54
takodjer kak sam i rekao da sam postavio ledice straga, tako da evo i par slika toga...  :)

i ofkors video:

http://www.youtube.com/watch?v=FSy7i_adxbc



Odg: Ironicna multi garaza

Reply #55
sljedece je mini projekt plastidip my naze! Kako smo se ganjali po snijegu i nakon toga imali svakakvih nuspojava vode u dodiru sa elektronikom, cisto slucajno sam nabasao na  plastidip sprej i rekoh da probam zastiti za pocetak kontroler, posto je na direktnom udaru vode, snijega, blata....

Danas istestirana, quad pao u hrpu snijega (da, ja u Samoboru jos imam snijega ;D ), sve uslo u unutrasnjost i nakon provjere sve stima i sve radi ;D

sljikice

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #56
Nice , e a kaj ti je sa quadom , zakaj je opal  :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #57
los vozac  ;D , potegao sam rucnu u zraku, rekoh valjda ce stat gore, al djabe  :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #58
Trebas zracnu povuci, ne rucnu  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #59
aaaaa, sto reci, ucim se jos ;D