Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27943 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #60
Odlicno izgleda pila!


btw ... razmisljam hocu komentirat iz zajebancije video s ledicama, jel mogu zmigat, pogledam video do kraja, ono zmigaju hahahaha  svaka cast! ;)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #61
mah, ledice i da ne zmigaju, pa sram bi me bilo stavit gore a da ne zmiga :D :D ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #62
Gdje si nabavio Plastidip? Posto?

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #63
Cijena ti je na njemu ;D Tokic autodijelovi ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #64
skompletirao do kraja minija.. d4r prijemnik rastavljen iz papirnatog kucista i takodjer plastidipp-an
sve je konacno sve na mjestu i štima ;D

idemo dalje s projektima  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #65
Odlična pila :) koju bateriju koristiš?
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #66
a vecinom na 6 inch ti koristim 2200-35c nadalje, a na 5 inch od 1400  :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #67
i tak... vec duze vrijeme razmisljam sloziti si neku rasvjetu za radni stol, iliti stol u dnevnom boravku :D , jer su ovi fenjeri na stropu samo za ukras i svijetlost je ubiti dekorativna ;D , odlika je pala na mini led reflektore, kako me u zadnje vrijeme pucaju miniji.

materijal
par metara led trake, komad sperploce (dizajn je poklopac twice sladoleda ;) ), par stapica ruku od mog prvog projekta trikoptera od prije godinu dana, dvije velike podloske za spajanje greda, iliti kaj ja znam cega jos, pila, par sarafica, vezice, metar zice i ozezi pilom
napajanje 12v iliti 3s lipica, potrosnja zanemariva, 5000mah traje oko 5 sati, dok ne padne na 3.80
na kraju ispalo odlicno, prenosivo i sklopivo je!


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #68
Lampa je prva liga, svaka čast na ideji.
Lp,
Alex

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #69
Fala Grofe, ma najlakse napravit nekaj, bitno da ideja zakuha u glavi ;)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #70
Ironic...

Vidim da si antene od FrSky potpuno zapakovao u termobužir pretpostavljam...
Smeta li to išta dometu?

Ja sam ih zapakovao do onog ogoljenog dijela ali on mi se i čini najranjiviji... ::)


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #72
Gumica, nemam ti pojma, sigurnost prije svega, zato sam ju obukao do grla ;D, ak padne, padne, za sad radi bolje od spektruma...

Miso, hvala ti ;) imam ja dosta "Patenata"  u glavi :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #73
kuhamo i dalje 8)

nedavno nabavio fpv monitor fieldview888 i immersion uno 5.8 prijemnik, a kolega stefano je ispekao na 3d pekacu nosac monitora za stanicu. Sve to lijepo izgleda sprijeda na stanici u stvarnosti, ali otraga je klasika kupus zica, plus naravno extra teret koji stanicu gura prema otraga.
Tako da sam isao otvorit monitor i lagano kemijat kako strpat nutra prijemnik a da to otprilike kulturno lici na nesto, plus da nemoram produzivat kabel za antenu i taster za switchanje kanala, i jos k tome da mi ostane video IN u monitor ako pozelim spojit nesto sastrane u njega. malo brusenja i mjerkanja i sve je stalo nutra tako da se nista ne guzva. Sve je spojeno kablicima bez konektora direkt na plocu te je dodan jos jedan switch za paljenje napona na prijemniku, da se gasi po zelji ako se gura sastrane video in. U planu je jos ugurat boscam prijemnik tako da imam i te kanale u prijemu, te dodavanje jos jednog switcha za prebacivanje napona i video signala s jednog na drugi. Rezultat svega do sad je dolje..  ;D
prva slika je test dali i boscam stane tranu
iiiii jos neki mini 5v ventilator - preporuceno by Yoda

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #74
jos malo pa ćeš ugurat stanicu u monitor ili naočale.