Skip to main content

Topic: Mikrokopter Hexa XL build log... (Read 25128 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mikrokopter Hexa XL build log...

Evo dosle neke masine danas pa cemo malo slikovito popratiti sastavljanje, us pokoji slikoviti opis...
Cijenu kompletne opreme bolje da ne napisem da nebi koga srce ostavilo, uglavnom radi se o MK origigi hexa masinama, one malo poveće, 35 klasa motori, 13 cola lopatice, oni jeftini regleri po 60€, MK3Mag, GPS...bla.bla...pa do full karbonskog frejmića od par stotina europskih novcanica....
Stanica Graupner MX-22 sa Jeti FullDuplex modulom 2,4GHz sa telemetrijom i jako zanimljivim prijemnikom sa samo 1 kanalom  ;) ...cijena je prava sitnica od 749,99€ bez postarine i ostalih davanja  :-[
Pošto moram na spavanac evo samo koja slikica kako to izgleda in the škatulja.... :P
Moram napomenuti da je baterija jako mala, vidi se u usporedbi sa šakom, nemaš je šta vidjeti 8)



Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #1
 ??? brutala jedva cekam da sve to slozis i poletis nadam se da ce biti post sa sto vise detalja.
sva cast ima se :)
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #2
Mogel si si bar nokte polakirat......... :P

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #3
aaaaa  bez komentara   :P :P :P

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #4
nadam se da cu danas polako pocet sastavljat pa cu usput slikat i kacit slikice ;)


Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #6
e moj skazicu...ja bi da karam J.Lo pa neide.... ;D
Evo jos malo pikčr, poceo sam sklapat polako to danas, ne stignem na sve strane, premalo ruku imam :D

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #7
Davore vidim presao si u "ozbiljne" vode MikroKopter ha?
Lipo lipo!
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #8
e moj skazicu...ja bi da karam J.Lo pa neide.... ;D
Evo jos malo pikčr, poceo sam sklapat polako to danas, ne stignem na sve strane, premalo ruku imam :D

e i ja bi J.Lo

i pčelicu stavljaš gore ili....

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #9
Jel su to regleri na slici 0269?

Inače samo tako nastavi ovo je stvarno dobro.

lp lija


Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #11
Sastavljen kostur,motori montirani sad ce elektronika na tapetu polako  ;)

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #12
Mrcina spremna za prvi let sutra, isao bi sad ali mi baterija na stanici potpuno prazna  ;D



Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #14
ne da je dobro nego je fantastično,  ;D
samo ostaje pitanje koliko para osim puno truda treba uložit da bi se postiglo nešto tome bar slično
dx9-xd8-gobac630