Skip to main content

Poll

Tko vjeruje  da Lanzarova letjelica košta 120 000 eura

  • Vjerujem
    16 (51.6%)
  • Nevjerujem
    15 (48.4%)

Total Members Voted: 27

Topic: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja (Read 38775 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #15
drugi video je neprejebiva platforma od tipa koji se zove Dieter Wurster,
New Showreel
a koji je koliko ja pratim uvijek imao neka jebena rješenja(i uvijek vezano za mikrokopter)
normalno je da nema noge s obzirom na tezinu svega i na komplikacije koje bi nastale prilikom montiranja na prejebeni gimbal i njegova eventualna oštećenja...ima čovjek para pa si moze priuštit pomoćnika umjesto nogu...
Naglasak kod tog videa je bio na jedno 10 000eur vrijedan HD videodownlink i mogućnosti koje to pruza u live broadcastingu....
kod svih snimaka sa vimea koje su visoke rezolucije ima trzanja ako je spora veza(predlazem gledanje na nekom 3g telefonu....)
a videa sam i objavio nadajuć se čut mišljenja experata (tomislav,davor,jazavac,toni,robi....) a to i nisu pravi showreelovi pa da bi se moglo diskutirat o finalnom uradku.....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #16
@davorVZ vidim sad ima ih na lageru kopterworxa a ne kod tebe doma ali ovaj snimak gimbala izgleda autentičan,imaš li ga ili ne kod sebe?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #17
evo još jedna snimka...ovaj puta sa red epicom na omkopteru.....
OMCOPTER - Ninja shoot with Epic
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #18
Ništa je to ne vjerujem dok se ne čuju zvuci motora i snimku koja nije editirana tj stabilizirana kao ove snimke šta si stavio.
Novi programi za stabilizaciju čuda rade i video se ne  trese toliko na vimeu ako nije stabiliziran.
Još manje se zgrade miču ako nije stabilizirano al ok pisao sam o tome na 100 mjesta i ne da mi se više.
Ako misliš da govorim gluposti ok, al sve sam probao moguće vjerovatno više od bilo koga na forumu a i šire.
Sve je to super na prezentaciji uzimaju se najbolji i najstabilniji kadrovi, ali to je za mene još uvjek 10% platforma to znači da samo 10% od ukupnog snimanja stvarno iskoristiš i ponavljaš u nedogled da bi dobio 1 kadar koji ti valja jer ti se u ostalih 50 pokušaja sve mrda i trese.
Takav ti je slučaj i sa ovim gore, pa tko voli nek leti 50 puta što znači 50 puta može pasti nekome na glavu ali to ćeš shvatiti tek kada preletiš neki grad dijagonalno o čem ti pričam.
Toliko od mene a tko voli nek izvoli, razočarat će se u krajnjoj liniji kada je kupi i sam vidi al eto svatko mora učiti na svojim greškama. i ja sam u početku isto. robi ti isto može ispričati priču.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #19
pa too,zato i imamo ovaj forum da razmjenjujemo iskustva...i ne ne mislim da pričaš gluposti,dapače,baš me zanima...a ja sam daleko od toga da to kupim,samo ko i svi mi istrazujem mogućnosti i gledam njihova različita rješenja.... ;D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #20
...ali zar ima itko ko iz multirotora iskoristi 100% a ne 10% snimke?pa u svakom snimanju(i onom zemaljskom)ima desetke ponavljanja,a u letu,uvijek su ti kadrovi vrlo kratki,ko i u svakom modernom dokumentarcu,a i ne razumijem zašto odvajati produkciju od postprodukcije,ta gleda se krajni rezultat,nitko u kinu ili na tv ne gleda raw snimku....a ak se neš moze sredit u montazi,mozda je to i jeftinije od jebene leteće platforme...ili?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #21
Kada se gleda koliko je platforma dobra ili ne, što je ovdije slučaj onda je bitno da se pokaže snimka izvorna tako da bi mogli reči da to stvarno dobro radi.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #22

Da i meni se čini da oni usporeni kadrovi služe samo kako bi se povećala njihova trajnost. Ono što viđamo vani, ali i kod nas, jesu ili dugi ili jako kratki kadrovi koji također imaju svoju objašnjivu pozadinu i također služe da bi se prikrili neki nedostaci snimke.

No, bez obzira na usporenje ili ne meni se onaj prvi snježni uradak čini očaravajući, gotovo vrlo bajkovit. Žao mi samo što nemam toliko novca da podignem takvu kameru, i kad je razbijem da kupim u dućanu novu i ponovno nastavim sa snimanjem snježnog pokrivača na nekom visokom stablu.

Ovih dana mi dolazi dosta upita o multirotorima i sa razno raznim zahtjevima. Da može ovo, da može ono, da ide sam i fotografira itd. I to uglavnom od ljudi koji nikada nisu letjeli išta. Zašto to spominjem? Zato jer je objektivno malo ljudi koji kod nas imaju ikakvog iskustva s multirotorima, a pogotovo s profi video snimanjem ili fotografiranjem tako da u pravilu imaju i krivu predodžbu o svemu tome.  

Tako i ova rasprava o tome zašto je neki kadar usporen, neki ubrzan, obrađen više ili manje za mene je na neki način bespredmetna. Duljina kadra u konačnom proizvodu se ne tiče snimatelja nego režisera, montažera itd, postprodukcije.

Naravno da treba dobiti što mirniji, stabilniji kadar i to je imperativ  - da ne bi bilo neke zabune - al opet nigdje nisam vidio jako, jako duge kadrove pa ni u dokumentarnim filmovima. Tako se to ne radi. Što će nekom let od minute preko nečega, to nije upotrebljivo. Dakle, čemu onda raspravljati o tome može li tvoj multirotor letjeti kontinuirano dugo ovako ili onako. Za to te nitko na kraju neće platiti niti to traži od tebe.   

Pričao sam s ljudima iz filmske industrije koji već godinama koriste ekipe iz Europe za takve kadrove. Ekipa dođe sa svojim helijima odleti, ovi plate oko 5000 eura po danu, dođe ih tu otprilike kao i korištenje izrazito velikog krana na setu. Ukupno par kadrova u sredini filma, na kraju. Nje bitno. To im uredno plate i svi sretni. Pitam ga dalje za, treskanje. Kaže ma nije toliko važno jer ionako se svaki kadar u post produkcije posebno obrađuje.

Osobno mislim da high end strojevi moraju biti jako skupi jer dižu teške i jako skupe kamere s kojima se rade jako skupa i naplativa snimanja. Traži se što kvalitetnija slika a to se može dobiti samo s hig end kamerama. Naravno koriste se i manje i jeftinije i to podosta, pa i blažena GO PRO ili njoj slične za manje zahtjevne produkcije. 

Uopće sada neću ulaziti u to je li dobar DJI, MK, Multiwii, Ardu, NAZA itd, nego ću se pozvati na onu star o Mandušiću Vuku. A ona otprilike kaže da ne bije boj puška nego srce u junaka. Ovdje bi to prevedeno bilo, što će ti 20 senzora ako nisi dobar na palicama. Mislim da je to jedina istina kada su u pitanju multirotori i video snimanja, a onda su i samo žiroskopi i više nego dovoljni. Dalje ti samo trebaju veći ili jači motori, elise itd. ovisi koliko tereta želiš dizati. Svatko tko je probao htio ili ne složit će se u ovome sa mnom.

lp
Toni





 

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #23

Da i meni se čini da oni usporeni kadrovi služe samo kako bi se povećala njihova trajnost. Ono što viđamo vani, ali i kod nas, jesu ili dugi ili jako kratki kadrovi koji također imaju svoju objašnjivu pozadinu i također služe da bi se prikrili neki nedostaci snimke.

No, bez obzira na usporenje ili ne meni se onaj prvi snježni uradak čini očaravajući, gotovo vrlo bajkovit. Žao mi samo što nemam toliko novca da podignem takvu kameru, i kad je razbijem da kupim u dućanu novu i ponovno nastavim sa snimanjem snježnog pokrivača na nekom visokom stablu.

Ovih dana mi dolazi dosta upita o multirotorima i sa razno raznim zahtjevima. Da može ovo, da može ono, da ide sam i fotografira itd. I to uglavnom od ljudi koji nikada nisu letjeli išta. Zašto to spominjem? Zato jer je objektivno malo ljudi koji kod nas imaju ikakvog iskustva s multirotorima, a pogotovo s profi video snimanjem ili fotografiranjem tako da u pravilu imaju i krivu predodžbu o svemu tome.  

Tako i ova rasprava o tome zašto je neki kadar usporen, neki ubrzan, obrađen više ili manje za mene je na neki način bespredmetna. Duljina kadra u konačnom proizvodu se ne tiče snimatelja nego režisera, montažera itd, postprodukcije.

Naravno da treba dobiti što mirniji, stabilniji kadar i to je imperativ  - da ne bi bilo neke zabune - al opet nigdje nisam vidio jako, jako duge kadrove pa ni u dokumentarnim filmovima. Tako se to ne radi. Što će nekom let od minute preko nečega, to nije upotrebljivo. Dakle, čemu onda raspravljati o tome može li tvoj multirotor letjeti kontinuirano dugo ovako ili onako. Za to te nitko na kraju neće platiti niti to traži od tebe.   

Pričao sam s ljudima iz filmske industrije koji već godinama koriste ekipe iz Europe za takve kadrove. Ekipa dođe sa svojim helijima odleti, ovi plate oko 5000 eura po danu, dođe ih tu otprilike kao i korištenje izrazito velikog krana na setu. Ukupno par kadrova u sredini filma, na kraju. Nje bitno. To im uredno plate i svi sretni. Pitam ga dalje za, treskanje. Kaže ma nije toliko važno jer ionako se svaki kadar u post produkcije posebno obrađuje.

Osobno mislim da high end strojevi moraju biti jako skupi jer dižu teške i jako skupe kamere s kojima se rade jako skupa i naplativa snimanja. Traži se što kvalitetnija slika a to se može dobiti samo s hig end kamerama. Naravno koriste se i manje i jeftinije i to podosta, pa i blažena GO PRO ili njoj slične za manje zahtjevne produkcije. 

Uopće sada neću ulaziti u to je li dobar DJI, MK, Multiwii, Ardu, NAZA itd, nego ću se pozvati na onu star o Mandušiću Vuku. A ona otprilike kaže da ne bije boj puška nego srce u junaka. Ovdje bi to prevedeno bilo, što će ti 20 senzora ako nisi dobar na palicama. Mislim da je to jedina istina kada su u pitanju multirotori i video snimanja, a onda su i samo žiroskopi i više nego dovoljni. Dalje ti samo trebaju veći ili jači motori, elise itd. ovisi koliko tereta želiš dizati. Svatko tko je probao htio ili ne složit će se u ovome sa mnom.

lp
Toni





 


palac gore toni, slažem se  :)




Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #24
eto....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #25
u svakom postu o multirotorima pretakanje iste price iz supljeg u prazno...nema smisla

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #26
ja nisam niš posebno pisao, jer nisam profić, samo letim iz hobbya :)

ali bi volio da mi netko kaže kome mogu uputiti one koji se jave i traže:

model koji
-je poštelan i radi po principu ključ u ruke, spoji batku i leti, bez da znaš išta o kalibraciji akcelerometara, gyroskopa itd...
-ima autopilota da se ne mora znati letjeti, jer nitko od fotografa ne zna letjeti
-može stajati u zraku na mjestu unutar radijusa 2m
-bilo bi poželjno da ima mogućnost sam odletjeti na zadane koordinate, ili neku rutu koja se uprogramira preko laptopa
-da može dići fotić s objektivom, sveukupno 2kg i da se video snimak ne trese
-da je gimbal stabiliziran po svim osima, a i da se može nagnuti prema dole pod komandom palice, a da stabilizacija i dalje radi
-8 minuta leta je ništa, neki bi bar 15-20 u komadu. jer za snimiti svadbu ili koncert, što je 8 minuta?
-servis na raspolaganju, ako se razbije model da se može dovesti u letno stanje kroz 2-3 dana za idući posao
-da se izda R1 račun da se prizna u trošak firme,
(ako ne ide na R1 onda mora cijena biti niža, jer kupac sam 'izvlači pare' iz firme da bi platio i gubi PDV tu, pa mu je isto kao da kupi negdje na R1 račun i to skupljega)


eto, čisto me zanima, pa da znam tko to radi u HR  i po kojoj cijeni :)

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #27
daj mu moj broj i dobije sve to za 20000€, laptop sa data linkom + upravljanje, 2 stanice sa UHF-om, 2 video linka 10km dometa...i masinu za pusenje kare gratis + 5 konzum vrecica da sve to skupa pokupi kad se zaljepi u prvo stablo...i naravno moze na 2 racuna ako treba ;)

demonstracija moze i danas za 150€ na sat

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #28
 
eto....
 
...još samo mali dodatak na moj post.

Peroemine, kada Robi i Jazavac nešto napišu o multirotorima onda iza toga stoje godine i godine letenja na razno raznim modelima. Iza toga stoji veliko pilotsko umijeće, a tako i teoretsko znanje o mnogim granama koje su potrebne da bi se složio jedan multirotor. Oni taj stroj mogu dizajnirati od nule, mogu ga složiti, podesiti, istestirati, s njime letjeti i na kraju nešto korisno i snimiti, fotografirati. Mogu napraviti i alate potrebne za sve nabrojano, raditi u kompozitu, složiti cnc stroj, itd.  Dokaza o tome je dovoljno.
 
Kada je Jazavac u pitanju, malo ih je kao on kod nas letjelo dalekometno na FPV-u s multirotorom i iskusio gotovo sve što se može na taj način. Pozicije s kojih su napravljene fotografije Zadra dovoljno govore same za sebe. Ruku na srce to može jako malo modelara, pilota, što god. Dakle moj prvi post nije nikakvo tjeranje maka na konac, već moj pogled na cjelu problematiku multirotora i video snimanja. No, pri tome debelo cijenim i trud i znanje kolega koji imaju što pokazati jer dobro znam koliko je u to uloženo i vremena i ljubavi i živaca i razumijevanja najbližih kao i ništa manje novca, dapače.  
 
lp
Toni   

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #29
pa ne razumijem ?zar sam ja šta rekao suprotno??kako bi naučili mi koji se ne kuzimo nego da nam tako objasni netko koji zna zašto ovo zašto ono...pa u tom je ljepota foruma i diskusije,kom se neda nemora....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.