Skip to main content

Topic: pomoć-helikopteri (Read 5256 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #15
http://hobbyking.com/hobbyking/store/__24470__Turnigy_FBL100_3D_Micro_Helicopter_RTF_Mode_2_.html za*ebi sve te vece klase u pocetku i naruci ovo,nemas jeftinije a bolje i uz to tesko ces razbit ovako mal heli a kad se i dogodi najskuplji moguce popravak je jedno 20-30 dolara  :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #16
Pozdrav novom budućem letaču... ;D

Iz mog iskustva početnika i na tome za sada ostajem... veoma jednostavno i nije strašno skupo...
- HK-450TT PRO V2 Flybarless 3D Torque-Tube Helicopter Kit (Align T-Rex Compat.) sa nekim sevićima i motorom ( ako te zanima mogu ti napisati) ne pre skupo...
- Turnigy 9XR Transmitter Mode 2 (No Module) +
- FrSky DF 2.4Ghz Combo Pack for JR w/ Module & RX
-  i naravno """iKON Flybarless System """ najvažnija stvar pošto ima Auto Level Technology

Veruj mi nećeš razbijati heli i uživati ćeš u letenju!!!!

Prvo autolevel a kasnije polako i bez a uvjek imaš čarobni prekidač koji će ti heli vrati u horizontalu!!!!

Pusti ove profiće,,, slušaj amatere :-) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Pozzz
ps. jedna sličica ...




Odg: pomoć-helikopteri

Reply #18
kompa moj ova stanica s Frsky modulom radi super, domet je fantastičan, sve ide glatko....ne znam zašto je lošija od neke renomirane .....  ???

 :D :D :D :D No naravno svatko ima pravo na svoje mišljenje a ja govorim o onome što sam probao i što imam...

Pozzz svim lezačima!!    >:( >:( >:( :D :D :D

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #19
Hvala ti jfl2911 na pomoći.Ja mislim da nisam još dovoljno iskusan da bi letio 6ch 3d helikoptrom,mislim da bi trebao možda početi s nekim 4ch koji nije 3d.Vježbam i učim na simulatoru prijatelj mi je dao 2.4ghz esky stanicu pa stim vježbam.Mislite da li je ovaj helikopter uredu da naučim dobro letjeti   http://igrackenadaljinski.net/proizvodi/mjx-f645 pa ču si onda uštediti i kupiti svoj 1. 3d helikopter.

Hvala svima na pomoći:)

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #20
Za tu lovu uzmes vec pola stvari sa gornjeg popisa.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #21
Kao prvo moras kupiti futabinu stanicu koja dode bar 600eura! Inace sta ce ljudi mislit o tebi? Da si neki šonjo!

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #22
Zašto svaki put kad netko novi napravi temu kao ovu uvijek se svede na svađu oko stanica? Svaki put. Svako ima stanicu koju preferira i ima svoje razloge. Vama avijunašima su Turnigy stanice sasvim dosta, nama helikopterašima nisu i imamo svoje razloge zašto kao i Vi svoje. Kraj price. Na prošloj temi je bila svađa, na ovoj, ajmo ne se posvađat.   ;) Izbugili smo puno dobrih forumaša zbog ovakvih svađa.. Robi, sad vidim da i jfl2911 više nije član..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #23
kad sma pocinjo s helicima upikiro sam belta cp v2
i isto kao i ti sam pitao sta mislite o ovom helicu vecina njih je reklo ma uzmi hk 450 bla la  itd itd jeftiniji djelovi bla bla
iako su bili u pravu ja sam uzeo belta jer sam htio njega

isto tako mislim da ces i ti nakraju uzeti to sto si naumio kolko god ti drgi govorili uzmi nesto ozbiljnije  ;D

Odg: pomoć-helikopteri

Reply #24
Meni nije do svade, samo tjeram zajebanciju! A sto se tice stanice sve je to kina, sam je pitanje jeli lemito s lemilicom ili sjekirom!


Odg: pomoć-helikopteri

Reply #26
Hahahha! Alkar Coljo - U SRIDU!!! :D