Skip to main content

Topic: pomoc hk 450 (Read 15596 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc hk 450

Reply #76
Izvrsno!
Jedino nisam pohvatao koja je lokacija?
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #77
Čini se da su Njemački odlikaši... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: pomoc hk 450

Reply #78
Da, to sam ubr'o.. Trebalo bi otić možda to malo pogledat :)
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #79
vidim da ste bili aktivni dok me nije bilo iako sam po nekad znao uskocit na forum , stigao doma ali na kratko jer nazalost moram nazad na teren. Ali evo da se pohvalim stigla je jos jedna zipica2200mah 35c, i digitalni repni servo turnigy s306g-hv  3,1kg o,6sec, kojim cu zamjenit onu coronu ds 319 hv jer ima radni napon 7,4 v pa s time mislim da bi na 6v bijo sporiji, ispravite me ako grijesim. Od kolege bojana sam uzeo tarot gy 650 giro i mislim da ce on sa ovim repnim servom biti dobra opcija i da ce radit savrseno, ako netko ima kakva iskustva sa tim girom slobodno nek se javi pitao bi bojana, ali vani sam stalno. Slike cu ubacit cim stignem, i da cekam karbonski rep(stabilizatore) jer ovi bjeli su tolko ruzni i plasticni da je stvarno red da ih promjenim, toliko za sad i poztdrav!
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #80
stigao je paket sa DJELOVIMA IZ DALEKE NAM KINE. Doslo je i namontirano je vec karbonski stabilizatori repni, rekao sam da cu ih zamjenit s ovima plasticnim, i jesam. Stigao mi je i turnigy sk3 3600kv motor koji cu uskoro namontirat na navedeni heli, ali cu trebat i jaci regler posto vidim da vuce 50a bez problema. Regler sam narucijo jaci pa cemo sacekat dok dode. Isprobao sam i ovako kako je sa motorom turnigy x500 i reglerom hk blue series kojeg sam programirao sa navedenom karticom i vidim da taj motor ne puca od snage, ali zamjenit cemo i to a taj motor bi bijo dobar za 250 koju isto imam barem za rezervu jer je 4000kv i nekih 200w. Namontirao sam i giro tarot gy650 kojeg ce trebat kasnije i ustelat, ali po malo sve u svoje vrijeme koliko budem stigao. Slusao sam po forumu da ne treba ici na jeftinu soluciju u startu kod helija, ali ovaj mi je jako zanimljiv jer se s njime mucim i patim, ali opet je gust sve to slagat i stimat i poboljsavat. Sutra idem u sl brod da vidim sta se radi i da odnesem moj drugi heli tarot 450 dfc kod kolege kerete na zavrsno stelanje i ostalo. Slike bih stavijo ali trenutno ne mogu, neke tehnicke poteskoce, ali bice uskoro, pozdrav iz Pozege.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #81
bijo sam u sl brodu slika nemam, mob mi nece slikat neka greska u softveru bila je akcija kosnje trave, vozilo se nesto malo,   iako su decki zurili doma svojim obavezama. kolegi sam ostavijo tarota 450 dfc da ga ustela, na hk nisam nista radio stoji zasad. Imam pitanje za kolege sa foruma imam i aligina 250 dfc i namjeravam mu isto stavit tarot zyx modul zato sto ga vec imam i na tarotu 450 za sada ga na hoby kingu ima jedino na stanju u internacional skladistu ali zyx s2 verzija, a posto slazem narudzbu ubacio bih i njega . sad pitanje zanima me koja je razlika izmedu zyx s2 i zyx s3 verzije naravno osim cijene zyx s2 je nekih 41 dolar ako sam dobro vidijo i dali bi bijo dobar za 250  ?
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #82
hajmo decki zna li netko razliku izmedu s2 i s3 verzije tarota zyx ?
letim, al nikako da poletim