Skip to main content

Topic: Heli-Max Novus 125 FP (Read 1943 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Heli-Max Novus 125 FP

Dobio sam svoj prvi helij pa da pitam iskusnije letače  prije nego bude prekasno .
Kako namjestit postavke prvi put ?  Cim se pocne vrtit te da krene u zrak naginje se na ljevu stranu. Jeli trebam mijenjat one postavke Gain-a unutra? U upustvima piše da se žiro sam namješta kad se stavi na ravnu podlogu i pusti 15 sekunda na miru  ???


Odg: Heli-Max Novus 125 FP

Reply #1
Dobio sam svoj prvi helij pa da pitam iskusnije letače  prije nego bude prekasno .
Kako namjestit postavke prvi put ?  Cim se pocne vrtit te da krene u zrak naginje se na ljevu stranu. Jeli trebam mijenjat one postavke Gain-a unutra? U upustvima piše da se žiro sam namješta kad se stavi na ravnu podlogu i pusti 15 sekunda na miru  ???

Mislim da ti je najbolje da dodjes jedan dan na Lucko ili na Kanal ako si iz Zg.. Sigurno ce se naci netko tko ce ti pomoci :) Tak su i meni pomogli prvi put.

Odg: Heli-Max Novus 125 FP

Reply #2
Nije  mi baš usput .Ja sam iz okolice Opatije .Ne znam ako ima ko helij u blizini.


Odg: Heli-Max Novus 125 FP

Reply #4
Letim ja avionom na Grobniku van sezone .Radim u ugostiteljsvu pa sad ne stignem.Helij sam uzeo za po kući a i djeca su počela mlatit po simulatoru .Na Grobniku nisam vidio da neko leti sa helijen