Skip to main content

Topic: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"! (Read 2361 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #1
Vjerovatno trebaju.

Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #2
Ali kad će biti.

Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #3
Tim ptičurinama treba stalno mijenjati način 'plašenja'. S vremenom se naviknu, ma što god to bilo. Nekad su se i vrane i golubovi bojali auta, pa ih danas možemo vidjeti kako slijeću na cestu u vremenu između dva auta. treba osmisliti nešto što je pticama nesnošljivo, neku pištaljku ili slično. Ili... malo nagorenog teflona i ptice padaju mrtve dolje.

LP,
milan
---

Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #4
Osim toga, to u HR nije isplativo. Dok platiš sve namete: Hr.Šume, ZAMP, naknadu za namjenu, naknadu za upotrebu, naknadu za korištenje LiPo baterija, prirez, porez ,paušal, naknadu za razvoj, naknadu za okoliš, naknadu za vode, naknadu za odvodnju, naknadu za onečišćenje, naknadu za očišćenje, naknadu za crkvu, naknadu za ostale vjerske zajednice, naknadu za ateiste, mito za HDZ, mito za SDP, mito načelniku općine, mito gradonačelniku, mito županu, mito načelniku policije....

Jedan takav let bi imao cijenu od 15ak tisuća kuna. S tim da bi morale biti prikupljene barem 3 ponude na javnom natječaju.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #5
@Varadero, ''ovaj' ti je dobar !! :)

Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #6
@Varadero Baš tako. Onda bolje da zamolimo Ruse da prije leta putničkog zrakoplova - malo provoza Antonov 225, a.k.a. "Vodka burner"  :D . Ako taj ne otjera ptice, onda ne znam...

LP,
milan
---


Odg: Možda i u HR trebaju "DRONOVE"!

Reply #7
A jbte ako je Virovitica (tj. gradonačelnik Kirin) mogla kupiti P2 Vision+ dok je još bio aktualan sa svom opremom da rastjerivaju vrane iz gradskog parka s njim onda valjda i neki aerodrom u hr zaslužuje sličnu mogućnost.

Pola god kasnije još uvijek imamo vrana kao i prije, a phantoma ne vidimo nigdje.  :-[