Skip to main content

Topic: Original Align ili klon?! (Read 4779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Original Align ili klon?!

Reply #15
Zakaj stalno brijete da je ALIGN nesto fenomenalno?
Pa ljudi moji to je vani konfekcijska roba . Zašto je dobar za mene ? Pa ima dijelova čak i u biljnoj apoteci. To mu je ogroman plus a i tvrd je , moraš ga dobro dobro zakucati da sav popuca , imao sam protosa koji leti fenomenalno ali kad on tresne zaboravi sve živo se rastavi.
Kaj se tiče mehanike SVI se raspadnu ako ih se ne održava !!!!! Baš svi.
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Original Align ili klon?!

Reply #16
Zakaj stalno brijete da je ALIGN nesto fenomenalno?
Pa ljudi moji to je vani konfekcijska roba . Zašto je dobar za mene ? Pa ima dijelova čak i u biljnoj apoteci. To mu je ogroman plus a i tvrd je , moraš ga dobro dobro zakucati da sav popuca , imao sam protosa koji leti fenomenalno ali kad on tresne zaboravi sve živo se rastavi.
Kaj se tiče mehanike SVI se raspadnu ako ih se ne održava !!!!! Baš svi.

Da! ima dijelova čak i u biljnoj apoteci, tvrd je možeš ga dobro zakucat, dobro zgleda kvalitetan je. Brijem da je fenomenalan... Što smo sada zaključili? Da je fenomenalan i da stalno brijemo? ( bez obzira kaj je konfekcija )
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Original Align ili klon?!

Reply #17
Zakaj stalno brijete da je ALIGN nesto fenomenalno?
Pa ljudi moji to je vani konfekcijska roba . Zašto je dobar za mene ? Pa ima dijelova čak i u biljnoj apoteci. To mu je ogroman plus a i tvrd je , moraš ga dobro dobro zakucati da sav popuca , imao sam protosa koji leti fenomenalno ali kad on tresne zaboravi sve živo se rastavi.
Kaj se tiče mehanike SVI se raspadnu ako ih se ne održava !!!!! Baš svi.

Da! ima dijelova čak i u biljnoj apoteci, tvrd je možeš ga dobro zakucat, dobro zgleda kvalitetan je. Brijem da je fenomenalan... Što smo sada zaključili? Da je fenomenalan i da stalno brijemo?

Dobro i kaj ti tu nije jasno naspram kopija je super ali to su heliči s puno problema!!
Moja 550-ka nova rep ne drži , gyro i servo nisu dobra kombinacija , regler slab (pojačani regler  od 500),
osovina  motora uništena nokon 200 letova sa zamjenjenim ležajevima nakon 10 letova!
Novi kit a treba zamjeniti ako hočeš da radi kako treba regler , gyro ,repni servo a sve novo u kitu ajde zbroji i oduzmi.Da ne govorim o prosviravanju glavnog zupčanika u zraku loše kvalitete svih ležajeva na heliću. to govorim o flybaru a 3g ??? ??
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

 

Odg: Original Align ili klon?!

Reply #18
Quote

Dobro i kaj ti tu nije jasno naspram kopija je super ali to su heliči s puno problema!!
Moja 550-ka nova rep ne drži , gyro i servo nisu dobra kombinacija , regler slab (pojačani regler  od 500),
osovina  motora uništena nokon 200 letova sa zamjenjenim ležajevima nakon 10 letova!
Novi kit a treba zamjeniti ako hočeš da radi kako treba regler , gyro ,repni servo a sve novo u kitu ajde zbroji i oduzmi.Da ne govorim o prosviravanju glavnog zupčanika u zraku loše kvalitete svih ležajeva na heliću. to govorim o flybaru a 3g ??? ??

E pa to je već nekaj, popis nedostataka. Ali opet, sam si rekel naspram kopija je super, pa onda ne treba kupovat kopiju, i dalje bi brijal na ALIGN ;). Uopće me ne čudi kaj su puni problema, pa od kad su? boom helića je kolko ja znam od 2007 pojavom lipo baterija. Upravo smo u vremenu nagle ekspanzije RC helića, zato i jesu stalno neke nove verzije, pa evo sad su izašle nove verzije V2, nebum ni spominjal 450-tku ( SE, V2, V3, Sport, Pro, sport v2, pro v2, pro V2 fbl ... itd. ). Tak da... je razumljivo, ne?
I u mom poslu, prava potvrda da si napravil dobar proizvod je kad te počnu kopirat. Pogleč npr. futabu 401, i sad pogledamo ALIGN, pa kopije su na sve strane gdje god se okrenem, veća potvrda mi ne treba.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3