Skip to main content

Topic: Kaj da radim? (Read 11119 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kaj da radim?

Reply #45
Čestitke ....... jako zgodan heli..... i dobra sigurnost u letu.... 8)

Tnx Ice, kaj je s tobom? Nema filmića? ;)

Inače, 3GX radi sve bolje, skužio sam da mi je delay na repu bio narihtan za 450-tku :). Danas sam jedan let odletil i za sada fino...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Kaj da radim?

Reply #46
Meni je ovo predivno gledati.
Čestitam na prinovi :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Kaj da radim?

Reply #47
Zdravo!
Mrak,mrak!
I kojeg ti je ljepše letjeti;550 ili 700?
Ja sam se vratio na avione,za sada,ali ne odustajem!Ako ti se da,pošalji mi sms kada budeš išao na letanje pa da se malo vidimo.
Do tada,samo naprijed i veliki pozdrav! ;)

Dražen
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kaj da radim?

Reply #48
Subic: Tnx, mrak ti je avatar :)

Krasni: 700 je bolesna, ima HV servoe i governer super radi tak da je bolje. Ne samo to nego je i mrcina sa super zvukom :). Zovem te kad idem letiti.

Danas sam ga čak i krstio i to svojom krivicom. Nategnuo sam serijski adapter i u tic-tocovima mi se zgasio! (Deans se iskopčao)  ??? Super je imati flight pack bateriju, uspio sam ga nekak spustiti, dobro sam se snašao... iss samo se zgasio usred tic-toca, ispravio sam ga i zautao kolko sam mogao ali su pukle skije. Super je kaj sam imao rezervne za 550 jer su skije iste pa je već opravljen :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Kaj da radim?

Reply #49
Jupiii!

 ;D ;D ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kaj da radim?

Reply #50
Uf drago mi je čuti da su samo skije otišle  :)
Od gotov svih manevra i trikova tic toc je najgori mogući za gašenje motora i autorotaciju, za tu 1 sekundu gdje mozak percipira gašenje motora u tic toc manevru ode gotovo 45% preostale rotacije zbog prirode manevra, i onda slijedi izravnjavanje i hvatanje zaleta(ako je moguće) za autorotaciju, jako malo vremena za spas.

InnovationMatters

Odg: Kaj da radim?

Reply #51
Što se tiče avatara tako nekako i izgledam he he ;)

A što se tiče male prinove...nije još vrijeme za razbijanje :)
Nisam nikad vozio helić, zato se divim svim komentarima, iskustvima i raspravama...i zato digni to u zrak da malo gledam i učim se ;)
Pozdrav sa Raba
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Kaj da radim?

Reply #52
ufff, nemoj mi to raditi, hheheh ja cekam daljnje snimke... samo neka ziv ostane, :) popusti malo jos je mlad, nauci ce!!!! :)
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]