Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 163745 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #255
čuj ajmo ovako... shit pokaži uplatu novca... neku potvrdu moraš dobit[move]       ajde[/move][move]pokaži!!![/move]

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #256
Čuj ti, ajmo sada ovako, nevjerni toma

Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #257
cekaj ti si sa kupresa?  Ja iman vikendicu gore
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #258
Sada ste se posutili svi kada sam ja poslo dokaz.

Ante, jesam, jesam :)
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #259
mislim da bi fer bilo da ti Matej vrati pola novca a pola si izgubio isto kao i on zajebala vas posta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #260
Slažen se sa @zokizo.Mislin da ste obojica dobri momci i da je pošta glavni krivac.50-50 je najpravednije....

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #261
Slažen se sa @zokizo.Mislin da ste obojica dobri momci i da je pošta glavni krivac.50-50 je najpravednije....
Pa ako već arbitriramo, nije li rečeno da je Matej predlagao registriranu (preporučenu) a ne običnu poštu?

Znači li to, ako ja pošaljem na nagovor kupca običnom, a ne preporučenom poštom da sam 50% odgovoran za gubitak paketa?
Prema slikama sa fejsa, DroneSHIT je punoljetna osoba i trebao bi neke stvari shvatiti: odredi li on kao kupac nesigurnu poštansku uslugu, preuzima rizik gubitka ! Nema kajanja nakon je***** !

D.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #262
Slažen se sa @zokizo.Mislin da ste obojica dobri momci i da je pošta glavni krivac.50-50 je najpravednije....
Pa ako već arbitriramo, nije li rečeno da je Matej predlagao registriranu (preporučenu) a ne običnu poštu?

Znači li to, ako ja pošaljem na nagovor kupca običnom, a ne preporučenom poštom da sam 50% odgovoran za gubitak paketa?
Prema slikama sa fejsa, DroneSHIT je punoljetna osoba i trebao bi neke stvari shvatiti: odredi li on kao kupac nesigurnu poštansku uslugu, preuzima rizik gubitka ! Nema kajanja nakon je***** !

D.


Dobra logika i sve štima
ali
ako ćemo arbitrirati, kupac je dao pare i ima potvrdu a prodavač nema ništa, niti račun?!?
dakle na "majkemi" ima "potvrdu" da je poslao.
Ako kupac mora ispaštati zbog svoje naivnosti i neiskustva (nije izabrao preporučeno) onda treba ispaštati i prodavač zbog svoje naivnosti (bacio je račun ili pojeo ga i progutao ili ???...)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #263
@@ndrej: slažem se potpuno sa tvojom logikom razmišljanja; no ako se već radi o nepreporučenoj pošti, kod nas stvari stoje ovako: nema potvrde, a račun možeš dobiti samo ako ti frankiraju u pošti. Ako si sam lijepio poštanske marke - računa nema !
Kako se to radi u BiH pošti - nitko nije jasno objasnio.

BTW, kako vidim da se baviš IT-poslovima, ovu situaciju možemo opisati sa jednom CASE-petljom; dokazano je da je Drone-SHIT uplatio neku lovu Mateju, a za ostalo su mogućnosti:

-pošiljka uopće nije poslana
-pošiljka je poslana, ali je izgubljena u poštanskom prometu
-pošiljka je isporučena, ali DroneShit pokušava zavaljati Mateja
-pošiljka će tek biti isporučena (zagubila se pa je pronađu negdje)

Razriješiš li ovaj CASE, rješio si ovaj problem  ;) !

Damir

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #264
Ako je posten, 50-50 bi bili u redu, ja sam trazio proporuceno i cijelo vrijeme sam mislio da je islo preporuceno dok on tu nije naveo da je poslana u nekom drugom formatu, i ja sam tek sada za to saznao, tocnije receno mi je tek kada je prepirka pocela.

Lp.
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #265
Nadalje, ja sigurno nisam dobio paket, i da jesam zar bi trosio svoje vrijeme tu na forumu ganjajuci pravdu? Ja imam racun, a paket ne!
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #266
Mutna rabota S-Broda


koliko god ranije bio ok.  u ovom slučaju mutan !

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #267
sam si si kriv, ponudio sam ti sve opcije slanja i kako si rekao tako sam i poslao. da nisi ciganio poslao bi ti hpexpressom i gotovo, nego sam ja budala jos par puta isao u bosnu i hebavao se radi tebe da bi ti ovako pisao. sam si si kriv sta da ti kazem, nema smisla da pisem stalno isto u ovom topicu vise. izvuci nase razgovore sve posto se meni neda jel nije vrijedno gubljenja mog vremena, pa analiziraj sta si mi napisao i sta sam odgovorio ti, da nelazes ljudima tu po forumu iako me boli briga za to jel tko me pozna zna da te nisam zajebao, a sta ce neko drugi rec ili mislit zaboli me. tu sam na forumu samo mi se neda odgovarati uopce u ovom topicu.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #268
Najbolje rijesenje na koje ja pristajem i da se ne zajebavamo vise je da to odradimo 50-50, kako su i drugi predlagali, jer nema smisla, a vecini si se ovime ocrnio.
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #269
Ja nevidm čime se ocrnio. Osobno nikad to nebih tako slao. Ak nešto šaljem, ide obavezno preporučeno, po potrebi lomljivo svodilo se to primatelju ili ne.
Posebno ovi odlasci u drugu zemlju na poštu, kak da ne. Kupovao sam na slovenskoj Bolhi i  samo osobno preuzimanje je dolazilo u obzir