Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 165547 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #120
Prošlo jest vremena da se u ovoj temi pisalo. To je možda i dobro, ja ću samo reći da ne kupujem više rabljeno, a vjerujem da neću niti prodavati.

Amen!


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #121
Hm, a gledam isti broj stranica u temi o "dobrim" i u temi o "lošim" prodavačima   ::)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #122
Par rijeci o DavorVZ koji sebe deklarira kao HR trgovca za modelare. A zapravo je levat koji ne postuje dogovor i ne drzi do svoje rijeci.
Odavno sam narucio Gens baterije od njega,koje je obecao ostaviti kod mojih jer nisam u HR.Rekoh,divota od covjeka,dat ce a novce cekati.I tako se vratih,a kad tamo ni traga ni glasa od baterija.Zivkam ga i kad napokon dobih doticnog,padne spika:znas mene cimali bla bla i JA DAO TVOJE BATERIJE DRUGOME A SAD ME ZEZA DOBAVLJAC pa mi jos nije isporucio nove drugin rijecima ti se jebi i neka ti je flota na podu jer nisam odrzao rijec i postivao dogovor..mislim dakle,toliko o odrzanoj rijeci.
Pa krene spika sutra dobijes..pa se ne javlja..pa stigne sms nazovem te..poziva naravno nije bilo.I prode tjedan dana a javio se naravo da nije.Ako si tako zamislio trgovinu onda se bolje primi peglanja,i pranja na potoku vesa ekipi jer za drugo nisi.

Sve j to bilo vidljivo iz njegovog ne javljanja na PM nakon upita o ponudenim setupima za funcuba no sve si mislim covjek zaposlen javit ce se. LOL. Ponudis, uhvatis se trgovine, glumis nekakvog super truper trgovca a zapravo ispadnes dripac koji hebe ljude u zdrav mozak.

Da ne duljim. Tip je koji se ne drzi dogovora. Nema svoj obraz i ne postuje svoju danu rijec. Trgovac koji je upravo izgubio jednu musteriju. A bilo je dovoljno nazvati i reci kako stvari stoje a ne ne javljati se i naposljetku muljaviti. Tipikus balkanikus.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #123
kume izgubljen u prijevodu  ;)
prvo sta ti mene ocito nisi dobro skuzio, one baterije cekaju jer su tek neki dan dosle tako da iste nisam mogao nekom drugom dati, one koje su otisle bile 25C a ne 35C koje ti narucio...
btw toliko sam se sad uzbudio da necu moci spavati sljedeca 3 dana, bez vrijedanja kolega

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #124
DavorVz legenda! Toliko od mene  :)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #125
kume izgubljen u prijevodu  ;)
prvo sta ti mene ocito nisi dobro skuzio, one baterije cekaju jer su tek neki dan dosle tako da iste nisam mogao nekom drugom dati, one koje su otisle bile 25C a ne 35C koje ti narucio...
btw toliko sam se sad uzbudio da necu moci spavati sljedeca 3 dana, bez vrijedanja kolega
nebudem se natezao s tobom.

kontaktirao sam te. sve smo dogovorili. nisi ispostivao dogovoreno. na kraju si bezobrazan jer se ne javljas i nije te briga za kupca. i puno previse lazes i muljavis. za mene dosta.

sretno s daljnom prodajom.nhf.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #126
čestitam kolega :)


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #128
Zagorec i ja kupili batke od jednog člana, neću napisat kojeg da nebude funjenja i da se nebi post razdužio s porukama tipa "viđeno-kupljeno" ili "a što si očekivao za 50kn".

Batke su opisane kao da su ok i da im je samo smanjen kapacitet. Ali su došle napuhnute ko baloni, očito je to bio razlog prodaje, a ne smanjen kapacitet.
Trebao je reći da su batke baloni a ne prešutjeti. Kasnije sam mu poslao poruku i nije ništa odgovorio.....eto loš trgovac!

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #129
 Ova tema ti je baš da kažeš ko je, da upozoriš
ostale. Ali nema veze.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #131
Smanjen kapacitet i napuhanost idu ruku pod ruku ( doduše ne mora uvijek biti ??? ).
Pa ako ste vidjeli batke što ste ih kupovali.
A koliki im je unutarnji otpor ?


Ako želite sigurno kupujte novo i sami napuhavajte  :D .

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #132
Pa kaj sam ja jedini kaj nema loša iskustva  ??? .

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #133
Napuhnutost je posljedica overdischarga, overcharga, kratkog spoja i lošeg postupanja s batkama. Normalno balansirane batke samo gube kapacitet nakon duljeg vremena, ne napuhnu se. A neću reći ko je jer se bu ovaj post oduljil. Onaj ko žarko želi znati nek pregleda stare postove ko je prodaval 6 batki za 50kn/kom koje smo Zagorec i ja kupili.
Nismo vidjeli batke, oglas je bil bez fotki.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #134
A koliki im je unutarnji otpor ?

Moze neka tema ili kratki info o tome.
Imam novi punjac koji to pokazuje a neznam kaj mi govori.
Hvala
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters