Skip to main content

Topic: Loše iskustvo sa HP expresom (Read 12146 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #30
Diogen to što si naveo pokušao sam im objasniti u mejlovima i puno šire od toga, ali ništa nije pomoglo.
Žalio sam se i glavnoj upravi pošte, ali nijedan od njihovih velikih šefova nije se udostojio odgovoriti.
Do sada sam većinu računa plačao u pošti, a od sad više ne želim ni ući poštu.
To su sve "rođo" likovi i vjerovatno se čude kako se ja usudim ometati njihov uhljebnički raj.

Samo pucaj prigovore i trazi razgovor s nekim tko ima imalo znanja, placena je izdvojena/lomljiva posiljka, nemoj odustati.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #31
Kad je Diogen napomenuo kolika je sila potrebna da se strga ta karbonska remenječa zaboravio sam reći da se radilo o dva paketa ( ua jednom krila, u drugom trupovi )
Oba krila su pukla na približno istom mjestu na istoj strani.Taj mulac je morao istovremeno strgati dvije karbonske remenjače.Na tom mjestu nema nagnječenja ( ima ih bliže
krajeva krila ).Što se događalo u tom kombiju zna samo jedan ili nekoliko pojedinaca. Al da su jaki,bome jesu. Treba biti faca i strgati odjednom dvije karbonske remenjače.