Skip to main content

Topic: od kada imamo reklame ? (Read 9504 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #15
 :)

odlično,kad bude roba spremna za  "shiping"  :D????
sudjelujem u svakoj aktivnosti 8)
kupujem bar dvije majice + nadam se da bude i za moju ekipu od 1 i 2 godine znači za male letače   ;) je da jedva hodaju ali naučit će i letit :)
lp

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #16
Dobiješ lovu po kliku na reklamu ili samo ako se nešto kupi s reklamiranog sajta?
Ako po kliku, nek svatko klikne bar jednom dnevno jednu reklamu, niš ga ne košta a pomaže  :)

ovisi o samom naručitelju reklame kod googla. Ponekad o kliku a ponekad postotak na 1000 prikazivanja. No tu priči nije kraj, jer google analizira dosta stvari prije nego što prizna klik, tako da bjesomučno kliktanje ne pomaže već samo šteti, što može dovesti do ukidanja accounta kod googla i zadržavanjem zarade od strane istog.

Broj prikaza je sasvim uredno rješenje ako postoji high traffic, a kliktanje se isplati ako je trenutni oglas interesantan onom tko je kliknuo i to ide prirodnim putem..

Također, broj prikaza bez obzira na količinu oglasa se svodi uvijek na jedan prikaz, (ako ima 10 oglasa svejedno se broje kao 1 prikaz)..

Eto ukratko.. naravno i moja podrška..

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #17
ja gledam ... nigdje ne vidim nikakve reklame?!?!
treba klikat ... srednji gumb ( open in new tab ) ... par komada kolko ih ima ... i poslje pogasit i to je to 


Jos jedna ideja za skupljanje love!
npr. dizajnirat majice "FlyFreak" ... ko želi nek da ili napravi neku ideju za design ...
napravi se popis tko želi naruci majicu, skupi se 50-100 ljudi ...
majice se izrade ... koje kostaju cca 35kn - proda se za cca 50kn ... višak od 15 kn za hosting :)
... moze izrada i upaljaca uz majice ;)
odprilike?!

dobra ideja sa majicama :)

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #18
Mogu vam se pohvaliti da smo do sada zaradili 2,35 Eura  :D

Trazim dobrovoljce koji ce dizajnirati prijedlog za majicu pa da damo odstampati 20-ak komada...
 
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #19
sta nebi bilo bolje da svi koji zele majce da se zabiljeze i uplate određen iznos na neciji racun,onom ko bi to radio... tako bi se znao tocan broj majca.. =D i nitko nebi ostao za kinut za primjerak
lp Nikola

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #20
Evo ja imam malo vremena za ušparat pa se javljam za izradu dizajna majce Wespen, inače radim dizajn tako da mi je to gušt. Bilo bi super ako mi možeš poslati font od logotipa pa da od tuda krenem. btw prepostavljam da u dizajnu bi bilo lijepo implementirati i glidere i avione i helikoptere itd.... jedino mi treba reći dali da sve bude u istoj grafici ili pak jedna majica za helije pa za avione itd...
naravno jedan dizajn gdje je sve implementirano bi bilo najbolje.

samo bih upozorio ako se hoče neki pristojni kroj(model) majice za sitotisak, majice će koštati malo više, ionako majice vani dodju blizu 20$, naravno uvijek se može uzeti najobičnije, jeftinije.
InnovationMatters

DIZAJN MAJICE FLYFREAK

Reply #21
Ajmo napraviti natječaj za najobolji dizajn majice, pa se ovim putem javljam i ja.

Dakle neka netko otvori temu - DIZAJN FLYFREAK majice - mogu i ja ili tko god.
postavi se datum do kada se ima vremena i taj dan svi postaju svoje ideje, i glasanjem se može utvrditi koja majica je najbolja ;)

Imam lika koji tiska na super majice oko 100 kuna s tiskom.
Može i sito i digitalno. No mislim da se to kasnije lako dogovori.


Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #22
Da...lako za tisak. To mozemo na kraju.

Ajd mori otvori temu u podforumu "Forum"
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #23
Odlična ideja Moriaty, nema bolje od malo sportskog natjecanja. uvijek daju najbolje rezultate =))
InnovationMatters


Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #25
Po meni u tu novu temu ideje!!
Zatim novu temu za glasanje!! Svaki dizajn ili nekoliko najboljih koje admini odaberu na glasanje!
Napravi se anketa na temi (ako to jos forum podrzava, sad ne vidim)
Sljedeca tema narudzbe i plaćanje!! Kad svi koji su naručili plate ... ide se u tisak!!
Majice slat postom je zajebancija ali nije nemoguće!! Najbolje je da se po regijama
odaberu(prijave) neki ljudi koji ce dijeliti majice ... tj da se preuzmu kod njih!!


Po meni:
1. svaki prijedlog bi trebao biti napravljen u 2 verzije za crnu i bijelu majicu
2. dizajn mora biti napravljen u photoshopu ili u corelu (ilustratoru)
3. Maksimalan broj boja po dizajnu je 3
4. Prijedlozi dizajna se rade isključivo na prednju stranu
5. Svaki dizajn mora biti napravljen po templejtima (ja cu uploudat .psd za sad jpg)









... naravno to su moje ideje ... nemora tako biti


... a ideje nisu skroz moje, nego sa jednog domaceg warez foruma ... gdje je 2009. pobjedio moj design! :)
http://img405.imageshack.us/i/bijelabubizgb.jpg/
Mogu se kod njih raspitati tko im je tiskao, cijene i sta vec treba!!


Tolko za sad ... sad cu uplodat negdje ove teplejte u .psd pa posaljem link za download!



 

Odg: od kada imamo reklame ?

Reply #28
E pa da i od tamo se znamo!  :D Internetz are small!  :)
MAK Zapad