Skip to main content

Topic: pm sanducic? (Read 2535 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pm sanducic?

vidim da neki pisu da im je sanducic pun pa me interesira koliko poruka nam stane u sanducic
jer gledam i nigdje mi ne pise koliko mi je popunjen
je li ograniceno ili je ipak beskonacno?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: pm sanducic?

Reply #1
Njub - do 5 postova - 5 poruka
Pocetnik od 5 postova -  10 poruka
Letač od 50 postova - 50 poruka
Nakon 100 postova - neograniceno
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pm sanducic?

Reply #2
jel se može nekako napraviti da popup upozori korisnika da mu je pun PM?
(kao što se može upaliti opcija da popup iskoči kada netko dobije novi PM)

recimo racoon mi je poslao nešto na Pm, a ne mogu mu odgovoriti

[attachimg=1]

Odg: pm sanducic?

Reply #3
Ma daj, bezveze, kakve sad veze ima broj postova s brojem PM koje netko može primiti? Kaj je s onima koji su članovi već jako dugo vremena a ne pišu previše po forumu?


Odg: pm sanducic?

Reply #5
Evo stavio:
njub na 30
pocetnik na 50
letac na 100

PM zderu prostor na serveru a ekipa nema naviku brisati ih.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pm sanducic?

Reply #6
Sta se ne moze stavit da se brisu postovi iz sanducica stariji od npr godinu dana ?

 

Odg: pm sanducic?

Reply #7
ne kuzim di je problem jer kad upalis sanducic u postotku ti pise koliko jos imas mjesta..jedino ako je postotak problem za razumijevanje  :D

iako fakat ima nekako malo mjesta, naspram drugih foruma, sasvim je to dobro slozeno jer poruke guse server a ekipa ih ne brise  >:(

no prostor za PM mi nije enigma koliko mi je enigma zasto recimo svaki forum ima naviku cuvati topic Oglasnik, pa tako vidim da freak ima oglase iz 2009...155 stranica  ??? zaista bespotrebnog prostora...no tako to ide u zivotu, negdje prodajes pamet a drugdje izigravas lajbeka  ::)

obrises oglasnik, stavis dupli broj PM i svi sretni..ili nisu  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.