Skip to main content

Topic: Ajmo održavati red (Read 2835 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ajmo održavati red

zadnje vrijeme je gužva na kanalu i ima puno novih.....
godinama smo tamo pa idemo održavati red kakav je bio do sada....


ako već osavljate smeće skinite si sa kutije modela ime i prezime na koje je došao paket.
nisam ja baš takav da ču objaviti imena ali ajmo stvarno držati taj komad zemlje urednim...




[attachimg=1]


[attachimg=2]


[attachimg=3]


[attachimg=4]

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ajmo održavati red

Reply #1
Mala napomena , citiram: ''po Zakonu o otpadu (NN178/2004)......Pravnim osobama prijeti kazna od 300.000 do 700.000 kuna, a fizičkim od 3000 do 10.000 kuna......''
no kako se ovdje radi o vodozaštitnom području, nekako bi očekivao onaj veći iznos.

Obično ne prijetim,nego obavim posao, no ovo me danas zaista naljutilo, pa porućujem 'izvjesnom': onaj tko je na mene naletio pod 'krivim kutem' jedno izvjesno vrijeme nije ostao uspravan.
Ne bacajte smeće po Kanalu, ne da mi se puniti Proračun u slobodno vrijeme.

Damir

Odg: Ajmo održavati red

Reply #2

danas je to riješeno a  cijenjeni kolega neka tak ostavi i gajbu pive

[attachimg=1]


[attachimg=2]
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ajmo održavati red

Reply #3
Zaista je žalosno kako se neki odnose prema ionako malo slobodnog prostora za nas letače.
Ove slike nisu kako bi se netko ovdije javno osramotio ( mada je svojim postupkom upravo to učinio samom sebi ) nego kako bi se ukazalo na brigu o ono malo prostora s kojim još raspolažemo.
 
Vodite računa o svom okolišu ( ne trujte prirodu svojim nemarom ).
 
Što je priroda?
Priroda je sveukupna biološka i krajobrazna raznolikost.
 Biljke, životinje i njihovo stanište čine biološku, a geomorfološki oblici, tlo, minerali, vodotoci, stajaćice, zajedno sa vegetacijom krajobraznu raznolikost, koju mi moramo sačuvati, povećati ili obnoviti na mjestima gdje je narušena.
 Suvremena zaštita prirode obuhvaća očuvanje raznolikosti različitih biotopa, biljnih i životinjskih vrsta, biološke ravnoteže između različitih populacija i jedinstvenost krajobraza. Također, uzima u obzir potrebe ljudi koji koriste ta staništa.
  Što je okoliš?
 Okoliš je prirodno okruženje: litosfera, pedosfera, hidrosfera s kriosferom, atmosfera i biosfera te materijalna dobra i kulturna baština kao dio okruženja kojeg je stvorio čovjek; svi u svojoj raznolikosti i ukupnosti uzajamnog djelovanja.

Odg: Ajmo održavati red

Reply #4
ovo je jedna kutija iz koje je netko izvadio model, pa je ostala kao smeće.  ???

sjećam se u 10.mj kada smo roštiljali, nas 20ak, jelo se i pilo svega i svačega.
pa nije ostala NI JEDNA čaša plastična ni slično... sve se pokupilo u vreće i bacilo u povratku u prvi kontenjer....

Raspuhivanje vatre sa Zagijem


dakle, može se sve počistiti.  nema opravdanja za ovo. pogotovo kak Plavi veli, nemamo puno mjesta di ne smetamo drugima,
neka bar tako i ostane, ne da nas i od tamo još počnu tjerati....  :(


Odg: Ajmo održavati red

Reply #5
nadovezao bi se na to, ali iz drugih razloga kao što su divljanje preko prometnica, konkretno ovdje mislim na jankomirski most

letio sam tamo (i još letim) sa svojim društvom preko godinu dana i nikakvih problema nije bilo

zatim je netko proletio iznad policije preko jankomirskog mosta, što je plavcima naravno zasmetalo
zbilja ne znam tko je, niti me zanima, znam da ja nisam niti itko iz mog društva
nemojte to radit, jer radite štetu nama koji tamo stalno letimo, da ne govorim o šteti koju je taj netko mogao napravit da se zaletio slučajno u auto na mostu




i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000