Skip to main content

Topic: naza M- v2 pomoc (Read 1994 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

naza M- v2 pomoc

Dakle kupio novi phantom i kad ukljucim bateriju događa se ovo.

Dali zna tko mozda kaj mogu napravit.

DJI PHANTOM IMU calibration

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #1
nįje bas moje podrucje, alį da spustįš thr. na nulu.....
dx9-xd8-gobac630

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #2
Nejde

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #3
kad pališ stanicu spustiš trotle (vjerojatno lijeva palica ako je mode 2)  prema dolje. Kako neide?  Nesmije biti na sredini. Onda uštekaj bateriju u quad.

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #4
Moras prvo prirediti TX. Skini straznji poklopac i odredi gdje hoces imati THR ( mode 2 je THR na lijevoj palici).  Na toj palici pritegni vijke na elasticnom limu tako da palica moze ostati u bilo kojem polozaju (da se ne vraca sama u stednji polozaj). Zatim moras programirati TX - u uputstvima pise kako. Tek tada mozes upaliti Phantom-a i obaviti kalibraciju. Ja sam svojeg nabavio u petak :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #5
Jesam ja gasa smanjil dokraja i dotegnul limic za gas ali nesljivi ni pet posto skalibriral stanicu i probal sve zivo.
Imam nazu vec jednu i snjom nisam imal problema samo je lite verzija

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #6
a kakva je situacija kad spojis phantoma na komp, mislim jel ti u TX sve palice idu kako treba. Koliko kuzim ti hoces kalibrirati kompas, a to zna biti problem na phantomu jer mu je kompas na nozi, ako si predhodno nekim magnetom prosao kraj njega onda ga nemozes kalibrirati. Najbolje da ga spojis na pc i pogledas koje vrijednosti baca. Probaj ovo sa videa

Resetting the Compass of the DJI Phantom (when Calibration fails)

Odg: naza M- v2 pomoc

Reply #7
Skuzil sam kaj je pa uopce neradi accelration i gyroscope