Skip to main content

Topic: Evo nesto novo i od mene! (Read 5304 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Evo nesto novo i od mene!

Evo jedna  jedrilica,raspona 1,60cm. duzine oko 90cm. motor ce biti gljivica od 200w i prop. 8x4. baterija 2200mAh pa evo par slika izgradnje!

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #1
ajde da i tebe vidimo u samogradnji nakon ovoliko vremena.koliko vidim biti ce u push verzii.jesi li to skinuo nacrte s neta ili nesto iz glave?

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #2
bome nisam dugo pravio nešto,u modelarnici mi je hladno,pa sam se prebacio u kuhinju dok žena radi koristim gužvu, ovo je bilo cisto iz glave, uz savjete PZD-a.  idem na puch verziju,cisto nesto novo da probam. vidim i tvoja roda je gotova!



Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #5
nije loše, nije loše
nego mene interesira kakve će boje biti krila  :D :D :D :D
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #6
Evo jedna  jedrilica,raspona 1,60cm. duzine oko 90cm. motor ce biti gljivica od 200w i prop. 8x4. baterija 2200mAh pa evo par slika izgradnje!

Uh Miso,opasan si, KONKURENCIJA !!
a tek onaj crveno-bijeli avion sto je sakriven po strani ???
to mora biti  LJUTA sprava !!
daj otkri malo KARTE

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #7
Spremam se polako za prolječe,mislim da ce biti dobra sprava! A onaj avioncic u cosku je extra ,moj prvi avion koji sam izradio,jako sam ponosan na taj model,jer super leti, a tako se i ponasa u zraku. i na njoj je isti motor kao sto ce biti na jedrilici!

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #8
Ide to tebi Učeniče moj... vidi se da si shvatio gotovo sve o izgradnji.., samo da je takvih više..ja sam još na onim malim spravicama od 0,7 pa do 8 grama za takmičenja.. Upravo u nedjelju idemo u Pazovu na neki međunarodni kup da vidimo "zašto"smo toliko brusili... uglavnom tek poslije ovih tekmi ja nastavljam dalje sa radovima na jedrilici...pozdrav i samo naprijed!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #9
Ide to tebi Učeniče moj... vidi se da si shvatio gotovo sve o izgradnji.., samo da je takvih više..ja sam još na onim malim spravicama od 0,7 pa do 8 grama za takmičenja.. Upravo u nedjelju idemo u Pazovu na neki međunarodni kup da vidimo "zašto"smo toliko brusili... uglavnom tek poslije ovih tekmi ja nastavljam dalje sa radovima na jedrilici...pozdrav i samo naprijed!!!!

Zelim vam mnogo zadovoljstva i dobar plasman u Pazovi !
pozdrav,Ivan

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #10
Nakon što je stigla elektronika iz kine,završio sam jedrilicu,napravio probni let,i vrlo sam zadovoljan letnim karakteristikama, sa obzirom na to da sam je sam konstruiro i napravio.


Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #12
evo slike gotove jedrilice:(vrlo zanimljiva sprava na Mihinu zamisao i moju doradu)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Evo nesto novo i od mene!

Reply #13
Jarane ponesi nacrt te jedrilice ako ga imaš.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............