Skip to main content

Topic: Osijek - modelarski Air Show (Read 22895 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Osijek - modelarski Air Show


Kao što sam napisao nakon Osijek air showa slijedeće:


Poučeni dobrim odazivom na Osijek Air Showu...danas smo malo razgovarali u klubu...paaaaa, ukratko, plan je da se zadnji vikend u 9. mjesecu organizira modelarski skup u Osijeku...ali samo modelari.Ako uspijemo dogovoriti sve sudionike... u igri su i pravi Jet-ovi, kolege Slovenci sa svojim jedrilicama od 7-9m i motornjakom koji ih diže u zrak (bili lani kod nas 2 dana...stvarno odlični momci i modeli)....da ne nabrajam, bit će svega.Aerodrom (cijeli aerodrom) će u tom slučaju biti samo naš, dakle, nema aviona, zmajara, padobranaca, paraglidera, HDZ-a, SDP-a , Keruma, Bandića, Mirele Holy Shit....znači, cijelo područje je dostupno za letanje, uključujući i glavnu pistu (to će trebati dečkima sa jet-ovima).Također, budući da vam se toliko svidio, naš kolega Marin će jopet zakuhat čobanac za sve prisutne, tako da ne letimo praznog stomaka.Sve daljnje informacije ću objaviti na forumu, kad budu u igri...ali eto...načelno...to je to.Ako netko želi prespavati, ima i spavaone u pristanišnoj zgradi sa dosta kreveta, vaše je samo da ponesete vreće za spavanje, modele i dobru volju za druženje.


Vrijeme je i za mali update ;)
Planirani termin za okupljanje modelara je od 26-28 rujna 2014. godine.
Za sada su kolege iz Slovenije sa svojim višemetarskim jedrilicama najavili svoj dolazak (prošle godine su također bili 3 dana u to vrijeme) u petak 26. rujna.
U pregovorima je još dolazak modelara iz Mađarske mislim, sa pravim jetovima.
Za one koji su vidjeli lokaciju, mogu samo reći da je ta 3 dana aerodrom isključivo rezerviran za modelare, dakle prostora ima da nas 100 leti istovremeno :D . Možemo smetati jedino jedni drugima, neće biti zmajara, aviona, padobranaca, lovačkog društva "Ćoravi zec" i ostalih.
Svi ostali modelari iz HR, BiH, SLO, Uganda, Sj. Koreja, Kuba i ostalih dijelova planete, su pozvani i dobrodošli sa što više svojih modela.
Ako nekome treba mjesto za prespavati i to se može dogovoriti, spavaona na aerodromu ima, samo treba na vrijeme javiti zbog ograničenog broja ležajeva.


Eh, svakako računajte da ćemo zakuhat čobanac za sve sudionike, kao i na Air-Showu, a ako netko od vas pri dolasku zgazi jelena ili vepra , imamo ražanj i za njega .

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #1
Svaka čast majstore , to je prava zamisao , ostaje da se skupimo i uživamo u letenju , ćaskanju i naravno poznatom ćobancu na daleko i naširoko uz staru dobro poznatu modelarsku "kremu "  ;) !!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar




Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #5
Uf, bit ce nategnuto. Tih dana selim daleko vanka...ali nadam se da cu stici i ovaj event posjetiti :)

+1

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #6
Dolazim  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #7
Ja ću svakako doći  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #8
S T I Ž E M

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #9
Imam samo jedno pitanje,za koji dan se ocekuje najvise ljudi jer mogu doc samo jedan dan?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #10
Sigurno subota, to je glavni dan. Slovenci dolaze u petak, a u nedjelju popodne odlaze.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #12
Miso,nemoj i ovaj puta donosit model samo za ukras
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #14
E ocu da vidim fpv bix-a kako leti,nemozes ga ovaj puta samo pustit da miruje ... Ja se nadam da cu do tad zavrsit F15 a imat cu i f16 obicni samo s ''malo'' jacim motorom.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa