Skip to main content

Topic: modelari grada Rijeke... (Read 15933 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #30
pozdrav ,,, samo da se javim , i pozdravim rijecane ,, kad se planira doci na polje,, trebala bi mi pomoc s jednim modelom,,, pa ako se najde neka dobra dusa da mi pomogne bilo super,,,


sory, malo sam bio zauzet pa nisam bio puno na netu pa nisam vidio ... sutra ću bit u klubu popodne najvjerojatnije ako uhvatim vremena pa ti se javim...o ćem se radi, koji model , koji problem? ja sam voljan  pomoć , bez beda....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #31
pozdrav ,,, samo da se javim , i pozdravim rijecane ,, kad se planira doci na polje,, trebala bi mi pomoc s jednim modelom,,, pa ako se najde neka dobra dusa da mi pomogne bilo super,,,


sory, malo sam bio zauzet pa nisam bio puno na netu pa nisam vidio ... sutra ću bit u klubu popodne najvjerojatnije ako uhvatim vremena pa ti se javim...o ćem se radi, koji model , koji problem? ja sam voljan  pomoć , bez beda....
Poz ,, evo bili smo na polju ,ulovili smo braneta pa smo ga malo izdavili,,, problem nam je bio easystar od frenda ,, ali je to brane strucno rijesio ,, malo kartona malo ljepljive trake malo spoji malo prespoji i zlica vegete i gas,,, tako da je problem rijesen,,, jos jedno hvala branetu,,, ... Mi smo na polju skoro svaki dan ,, javite se kad budete isli ,, ja si mislim sloziti blizarda ,za njega ce mi trebati malo strucne pomoci ,nebi ga volio zabiti bas odmah,,,,,

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #32
pozdrav ,,, samo da se javim , i pozdravim rijecane ,, kad se planira doci na polje,, trebala bi mi pomoc s jednim modelom,,, pa ako se najde neka dobra dusa da mi pomogne bilo super,,,


sory, malo sam bio zauzet pa nisam bio puno na netu pa nisam vidio ... sutra ću bit u klubu popodne najvjerojatnije ako uhvatim vremena pa ti se javim...o ćem se radi, koji model , koji problem? ja sam voljan  pomoć , bez beda....
Poz ,, evo bili smo na polju ,ulovili smo braneta pa smo ga malo izdavili,,, problem nam je bio easystar od frenda ,, ali je to brane strucno rijesio ,, malo kartona malo ljepljive trake malo spoji malo prespoji i zlica vegete i gas,,, tako da je problem rijesen,,, jos jedno hvala branetu,,, ... Mi smo na polju skoro svaki dan ,, javite se kad budete isli ,, ja si mislim sloziti blizarda ,za njega ce mi trebati malo strucne pomoci ,nebi ga volio zabiti bas odmah,,,,,
cijeli dan na polju , to je ljepo...
blizard - nepada mi na pamet koji je to model, ako imaš neku sliku postaj samo da se sjetim.
ako budete išli na grobnik popodne oko 3-4 javite mi ranije, ja sam već naveo problem sa prijevozom pa kad bi mi prije javili negdje oko 1-2 da dođem do rijeke po opremu pa da i mene odfurate na letenje, normalno ako ima mjesta, a što se tiće gradnje pogledajte si ovo i sve vam je jasno tako da nema frke sa tim, uvjek ću pomoć: http://www.flyfreak.net/samogradnja/calipso-f5j-400/45/  i  http://www.flyfreak.net/jedrilice/filter-v-novo-izgraden-model/    to su modeli koji su izgrađeni u rijeci a imam još 3-4 hlg projekta, nešto motornih i elektro al uglavnom jedrilice.....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #33
Ajde tko moze da se okupimo sutra oko 6 popodne , vjetra nebi trebalo bit... Vrjeme napokon dobro, radni dan , manje setaca, a dan je do 9 ....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #34
samo da vas obavjestim, mene nema do negdje 1.10 tako da neraćunate na mene za letenje, posla preko glave i nisam u Rijeci, pozdrav svima i ugodno ljeto i puno letova sa što manje kreševa....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #35
jeli se smije letit na grobniku jer sam iz losinja i nemam neke uvjete za let   ;D ;D
pozdrav ;D

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #36
vikendima uvjek netko leti , pa si dobro dosao ...

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #37
Uskoro i ja bi mogao do Grobnika.Sezona prošla  :'( .

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #38
Zaboravio napomenut .Još mi moraju doći naočale  za FPV .Drugo sve imam   ;D , pa ćemo provat letit sa tim  :P.

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #39
hehe dodji dodji , pa da i to vidimo na grobniku ;)

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #40
pozz jel mi moze tko rec dal u bauhausu u rijeki ima depron?

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #41
ima arbitrona ili kako vec samo sto nije gladak sa obje strane kao sto je bio onaj u pevecu :D

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #42
Bozji sine, jel se vidimo u subotu?


Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #44
Obaveze su na prvom mjestu!  ;)