Skip to main content

Topic: JAZZ DDG QUAD (Read 6474 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

JAZZ DDG QUAD

Evo konačno gotov i testiran quad kojeg sam dugo radio zbog nedodatatka vremena.
Pošto je dosadašnji quad sa gimbalom bio samo nadogradnja na fpv quad koji nije bio dizajniran da se na njega stavi gimbla iz dosta razloga.
Quad je rađen komplet od nule i nema ništa srodnog sa fpv quadom.
 
U svakom slučaju radi se o quad sa gimbalom i frame-om koji do sada nitko nije napravio u ovakvoj izvedbi.
Quad je ujedno i zamjena za do sada več poznati model hexe jer razlike u konačnici nema što se tiče snimke.
evo par slika video sljedi kasnije :)
 
















Eto to je to za sada.
Tako da ljudi ne miješaju više ova 2 quada.
DDG i FPV quad nemaju ništa srodno
 

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #1
Dakle to je DDG frame kojeizrađuješ i prodaješ?

Ako sam dobro shvatio, elektronika je sljedeća: motori HP2814(3536)-810KV RC Timer, regleri 30A Blue series sa HK (stavio gore simonk), graupner 11" propovi, Naza V1 sa GPS-om ? Osim propova...

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #2
Dakle to je DDG frame kojeizrađuješ i prodaješ?

Ako sam dobro shvatio, elektronika je sljedeća: motori HP2814(3536)-810KV RC Timer, regleri 30A Blue series sa HK (stavio gore simonk), graupner 11" propovi, Naza V1 sa GPS-om ? Osim propova...

Imam druge reglere i druge propelere i naza lite sa gpsom je gore :)

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #3
Može na PM koji su propeleri i koji regleri? Pokušavam kopirati ovo čudo  :D

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #4
Iskustvo se skupo plača, a zasigurno ne nalazi na forumima ;) .
Nema više informacija, ima dosta pametnih na forumu pa nek te savjetuju.
 
pozz

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #5
H for win :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #6
To te ja pitam,  ;D ,to je taj frame koji sam htio, svaka čast Majk, moramo se nači da probam zvjer

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #7
Lijep stroj nema šta... :)

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #8
Jazz DDG quad2
 
To je prvi let novog ddg quad.
Jos trebam malo poigrati sa gainovima jer su ostale postavke sa staroga.
I to je to. :)

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #9
Predivan mali quad odličnih perfomansi :D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #10
Odlicno snima , vidim da ne bjezi lijevo desno ni malo kad ides prema naprijed i gimbal odlicno radi.

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #11
Samo ima jedna kvaka nitko u svijetu to tako ne testira.
Svi to fino lagano i polako lete ili lete 2 m od zemlje pa izgleda kao da idu 100 kmh.
Baš me zanimam kako snima zenmuse kada je u manualu i pod 90 stupnjeva u odnosu na zemlju model i gas do kraja.
Nema tog videa na youtubeu.
Ovaj video isključivo služi za demonstraciju a ne za gledanje okoliša kojeg vijerujem svi več jako dobro znaju.
Po meni svaki gimbal koji se hvali da je dobar i da vrhunski radi trebo bi imati jedan video ne editiran koji sadrži miran hover na visin od 50 m po mogučnosti da kamera gleda u daljinu jer se tada vide i najsitnije vibracije.
let u jednom smijeru barem 50 m bez izmjene smjera sa max brzinom koju model postiže
I let sa vrlo brzim i velikim krugovima a ne ono vrtenje na mijestu iz kojeg se ništa ne vidi  i mrdanje quadom to nikome ništa ne znaći.
Na youtubu postoji možda 5 gimbala koji rade dobro ostalo je katasrofa čista.
Svatko tko je bio kod mene zna kako video izgleda na 115 cm  full hd tv-u.
Youtube ubije kvalitetu i ne vidi se svaki detalji koji je bitan. :)
 
 
 

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #12
Slažem se s ovim. Naprave gimbal i onda ne stave raw video na kojem se vide sve radnje koje se mogu očekivati od jednog quada namjenjenog snianju iz zraka.

Svaka čast za quad.

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #13
da i ja sam svjedok jazavac to sve napravi da radi ko singerica svaka cast majk  ;D  idemo samo naprijed
svaka čast :)

Odg: JAZZ DDG QUAD

Reply #14
turnigy 12x4?

kako si zadovoljan s njima
meni su danas stigli ti propovi

i jos ih nisam stigao testirat