Skip to main content

Topic: www.multirotor.hr (Read 59093 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #61
Bar nije u najavi kao i sve ostalo vec godinu dana! Nemaju bas nis u toj prcvarnici!

Odg: www.multirotor.hr

Reply #62
Za taj pult vjerojatno ne treba ni stanica, posto kosta 1000kuna!

Inace je skupo to malo aluminija i carbona!


Odg: www.multirotor.hr

Reply #64
Skup je jer ima nosač monitora i ispod ti je  ladica sa vodenim hlađenjem za pc, povežeš se prek Coljinog avatara da imaš cirkulacijonu pumpicu  :D. Kaj je preveč preveč je.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #65
Apsolutno točno Marjane.......Oni nas drže za totalne idiote.... :-[
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: www.multirotor.hr

Reply #66
Ako sami probate napraviti 1-5 komada pa cak i 10ak...cijena vas neće izaći ispod 600kn po komadu. Toliko o tome  ;) Lp.


Odg: www.multirotor.hr

Reply #68
Dok Konzum ne počne prodavati RC modele i dijelove u svojim trgovinama, cijene će kod nas za sve biti tako visoke.
 :D :-X
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #69
A cuj mogu oni stavit cijenu koliku hoce, ali vrlo brzo ce se pokazat da je smijesno prevelika tako sto se niti jedna nece prodati.

600kn? Alo, jedan napravim za manje od toga. Pa nismo mi barice s placa da nam valjate bureke :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


 

Odg: www.multirotor.hr

Reply #71
bas me zanima hoce to neko kupit u hr.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: www.multirotor.hr

Reply #72
Dao sam si truda o multirotoru:

Evo ovako ukratko: Tucan izgleda strava uzivo, prekrasan model, retrakti rade odlicno, sa tuning setom razvija 160-170km/h...cijena ce mu biti 139,90€, tako oni uvjetuju izlaznu cijenu ako uzmes do 5 komada, na vecu kolicinu dobijes malo vise lufta pa moze biti izlazna cijena oko 130€...
Stavio sam 2 komada odmah na narudzbu koja ujutro ide u Multiplex/Hitec pa ako ko ima jos kakve zelje mogu dopuniti.
Cijene u HR bi trebale biti identicne onima u EU, eventualno kojih par KN gore ovisno o troskovima kod uvoza. To se odnosi na proizvode Multiplex,Hitec,Futaba i Robbe, cekam da mi ekipa zalaufa webshop da se moze popunjavati...


Evo jos par fotki sa sajma...  ;)

evo i naš prijatelj Faldomak će ubosti jednog
ali na žalost prodavač nema informacija

DavorVŽ - kupujem odmah jedan Tucano - javi se na PM da sredimo financije.

Inače Tucan originalno nije Multiplex model - nego od firme Novaflight - koju je Multiplex kupio. Glavni dizajner Multiplexa je prošle godine otišao u penziju i dizajner iz Novaflighta je preuzeo njegovo mjesto. Izgleda da je i Solius njegov rad. Model je vrhunski - ovdje je link na build log iz 2011 (kada je Novaflight izbacio model na tržište) - na njemačkom.

http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/295963-Tucano-von-Novaflight

Za nestrpljive manual je u prilogu.

jer je kod njih još u najavi godinu dana

http://multirotor.pro/hr/shop/arf-modeli/multiplex-kit-tucan,16.html

ajmo malo o karbonu

-korigirane cijene karbonskih cijevi
-u dolasku karbonske letvice
-u dolasku jos tigera, 2814,4014,2216...
-u dolasku gensice 2200 3s, 3300 3s, 4000 5s...
-u dolasku konektori,sitni materijal...
-u dolasku nesto FPV opreme


 ;)


U dolasku su karbonske letvice, ali ih nema u ponudi nakon skoro godinu dana, a konektora ni k na web shopu

http://multirotor.pro/hr/shop/karbon/

ali pribor i alat mi je zakon,



to je pribor i alat jedino za modelare koji imaju FUN Cub, jer to jedino imaju u ponudi za model koji drže.

Šteta ako je neko dobro krenuo, a kasnije izgubio entuzijazam kao što mislim da su oni izgubili.

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: www.multirotor.hr

Reply #73
...nije mi jasno zasto reklamirate tu trgovinu. :-[...kad se sve kupuje vani.... 8)
Turnigy 9X