Skip to main content

Topic: Hubsan Test (Read 5032 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hubsan Test

Reply #15
Koliko znam ima, čak i mobius može

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk


Odg: Hubsan Test

Reply #16
Ima snage ali prvo ide gore fpv 2grama i kamera 1gram, pa cu dalje vidjeti koliko ce bit tezak filter za smetnje ili eventualno dodatna baterija.
Prvi cilj nije snimati nego "gledati", tj. sloziti sto jeftiniji FPV setup (nikad nisam probao letiti na FPV osim u simu)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Hubsan Test

Reply #17
Sad si me zainteresirao za nabavu takve igracke xD cisto jer meni treba da se igram malo sa dijetetom oko kuce xD.


Odg: Hubsan Test

Reply #19
Hvala ti na linku.

Odg: Hubsan Test

Reply #20
Probao sam mobiusa dignuti s hubsanom, ali se samo odvojio od poda, mozda zbog toga sto imam tezu bateriju, sa stock baterijom bi mozda i letio.

Odg: Hubsan Test

Reply #21
Mobius je 38 grama, jel? To je stvarno preteško :)

Odg: Hubsan Test

Reply #22
Meni je prije par tjedana stigao Q-Bot micro.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/%5F%5F47719%5F%5FQ%5FBOT%5FMicro%5FQuadcopter%5Fw%5F2%5F4gHz%5FRF%5FModule%5FSpektrum%5FJR%5FFutaba%5Fcompatible%5FEU%5FWarehouse%5F.html

Kod njega mi se sviđa što dolazi bez stanice i ima poseban RF modul, pa ga mogu ukopčati u postojeću stanicu na kojoj imam i ostale modele, a pored toga mogu se igrati sa kojekavim mixevima, dual ratovima, expo, i sl.

Vozio sam ga doma, ali fali prostora. Vani kod hortiuklture ga je bilo čisto zabavno voziti.

Imao sam i mali lom kada mi je u jednoj dvorani pao sa cca 4 - 5 m na tvrdu podlogu, ali to je sanirano a narucio sam i još par rezervnih sitnica za neku siču čisto da se nađe.
Ukupno imam 4 batke, 2 original + 2 dodatne od 300 mAh.

Eventualni minus bi mu stavio da se malo propeleri olabave nakon učestalih padova i udaraca u stanu.

Uz mini Dexa kojeg imam ovo je dobro i za malo rekreacije u stanu ako nastupi letačka kriza u ove hladne dane.





9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Hubsan Test

Reply #23
Ja sam uzeo Hubsana posto je pokupio najbolje revieowe tad... :)

Odg: Hubsan Test

Reply #24
Evo ga, napokon leti :) Puno stabilnije i "lakše" nego prije...reklo bi se idealno za kamericu :)

 

Odg: Hubsan Test

Reply #25
Hubsan je neunistiv  :D


Odg: Hubsan Test

Reply #27
Do jujcof!