Skip to main content

Topic: Problemi i prituzbe na Hobby King (Read 1889 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Problemi i prituzbe na Hobby King

Pozz svima,unazad nekog vremena svi smo primjetili da hk vise nije to sto je bio ... Isporuke ili sitgnu za pol godine ili nikad i ne stignu,vrlo losa komunikacija,preskupe postarine,polako dizu cijene artiklima itd ... Ali zanima me dali je itko imao problema s bonus points-ovima? Ja sam dobio nekih 5-6 puta email da sam zbog određenih odgovora bio kreditiran od nekih osoba sa bp-ovima ali kada god odem provjerit na profilu uvijek ista cifra stoji,odem na live chatt naravno ''wi kent help ju'' bla bla '' wi so sori'' -.- ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #1
BP i kad platiš u zadnje vrijeme pojave se tek za 15 tak dana
Bar je meni tako bilo unazad kak smo otišli u EU

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #2
Uzasno se ponasaju u HK.
Lp,
Alex

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #3
Meni od ljetos nije stigla narudžba i uspjeo sma nakon 3mj borbe dobit bar lovu nazad (21 dolar,nekom sića al meni ne) i imam sad oko 21 dolar na hk-u tako da kad bude neka narudžba to cu potrosit i vise necu imat veze nikakve s hk-om,makar placao negdje duplo skuplje al cu dobit ono sto zelim i to u pristojno vrijeme ... Cak je i ebay postao bolji od hk-a a od rctimer i banggod-u i da ne pricam ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #4
HK drzi monopol zbog velike količine stvari koje možeš izabrat.
Lp,
Alex

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #5
onaj live support nema uopče smisla, ništa se nemože više saznati o ničemu.
sad je bila kineska nova godina, a sa globala su slali iz Fiji, ali opet se pošiljke zadržavaju po mjesec dana na aerodromu...

pozitivna iskustva sa GLS-om na Euro Warehouse, dostava u 7 dana (Do Splita), do zg kažu prosjek 4 dana, ako slovenija ne zadrži kao meni pred vikend (Inaće bi bilo već u ponedjeljak ujutro na dostavi)
https://gls-group.eu/EU/en/parcel-tracking?match=47150013689592

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #6
da to i je jedini razlog zasto ga se tesko odrec,jednostavno imaju ogrovan izbor ... Slazem se da je live suportt beskoristan
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #7
GLS je super. U roku od 7 dana najduze i paket je u boravku...jos me nazove i pita jesam doma. :-)
Lp,
Alex

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #8
vi imate prave srece sto ste u eu,mozete unutar eu narcuivat i brzo vam stize a i dok niste bili u eu uvijek ste bili brzi sto se tice poste naspram bih paket stigne za 5 dana  i onda ga jos 1mj sutaju i igraj hokeja,nogometa i ragbija s njima ... stvarno mrzim bih postu -.-
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Odg: Problemi i prituzbe na Hobby King

Reply #9
Imaju i nasi postari nacina da ti zeznu paket, a pogotovo ako procijeni da se moze preklopiti i nagurati u sanducic, bilo da su rukavice, folije za tablet i slicno.