Skip to main content

Topic: Fpv oprema i Hr zakoni (Read 2336 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fpv oprema i Hr zakoni


  Pozdrav piloti,

jel postoji nekakvo ograničenje glede snage, frekvencije, db pri uvozu opreme u RH? Imam u planu uzimati neki fpv iz Kine pa da mi ga ne uzmu na carini. Ispričavam se ako postoji ovakva ili slična tema, tražio sam ali nenađoh..

  L.p.
 Zlatko
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Fpv oprema i Hr zakoni

Reply #1
Ja jos nisam cuo da je neko stvarao ikome probleme sa time.


Odg: Fpv oprema i Hr zakoni

Reply #3
Eh eh eh

Odg: Fpv oprema i Hr zakoni

Reply #4
  Thanks, znam da je izašao taj zakon ali najsigurniji sam kad netko kaže iz prve ruke..  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Fpv oprema i Hr zakoni

Reply #5
Zakoni i pravilnici raznih domena su kod nas druga violina, prva je osobno misljenje tog nekog ko bi te mogao njakat za nesto. tipa, mi tebi odjapimo kaznu, pa se ti zali. dodjes na sud sa zalbom, a sudac ti kaze......ma kakav pravilnik. sorry ako je off topic, ali takav nacin primjene gledam maltene svakodnevno u radu od policije do kojekakvih inspektorata raznih stvari, pa ono.....u biti bice ti kako ti se posreci :)

 

Odg: Fpv oprema i Hr zakoni

Reply #6
Sjecam se kad sam bio klinac, susjedu je lik samo krenuo iz sporedne ulice na glavnu i okinuo ga.
Dosli na sud, pita sudac susjeda koji je bio na glavnoj ulici da li ste mu trubili, ovaj se naravno ne sjeca, dobro pa je bio neki policajac kao svjedok pa je vidio kuda to vodi i rekao da je covjek trubio, kako je sudac protumacio pravilo ako si na glavnoj cesti, a netko ti sa sporedne uzme prednost, a ti na glavnoj nisi trubio, onda si isto kriv kao i ovaj koji ti je uzeo prednost  ???