Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 163538 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #270
boli me briga sta drugi misle, ovako ili onako... ljudi s kojima se druzim, koje sam upoznao ili kojima sam nesta slao znaju kakav sam tako da me boli briga sta ce netko drugi mislit, pa nisam te ja zajebao da bi me ista sekiralo.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #271
Pa covjece kako me nisi zajebo? Razlog koji govori da jesi je taj da nisi dobio potvrdu, pa majku mu nije to da saljes autobusom nego drzavnom sluzbom, postom, a razlog koji govori je taj da nisi dobio potvrdu, nadalje koliko god ceko necu ga sigurno dobiti ulazimo i u treci mjesec da paketa nema, pa zasto nema negdje mora biti kvaka, dajte vise da se dogovorimo ko ljudi da rijesimo ovaj slucaj. Jasno se vidi potvrda, koju su mi nevjerici trazili da posaljem, vidi se da su pare poslane, dalje, neki misle da je dosao al zasto bi se tu po forumu zajebavo ako imam sta sam trazio? I opet mi ne ide na ruku to ne javljanje na mobitel. Sa moje je strane sve čisto, sta imam više da kažem..
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #272
Kriv je onaj koji ne naruciva pozecem. Platis samo kad dobijes paket i to je to.
Onaj koji je htio ustediti 10DM ili 40 kn snosi posljedice. A onaj tko ke zaj... nije zeznija nikoga nego sebe. U ovom slucaju cini mi se da ste oboje u pravu i molim Vas rijesite to jednom ili pregrizi i idi dalje. LP

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #273
Slazem se s tobom nino u potpunosti daj rijesite to van foruma pune su naslovnice vasih prepucavanj
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #274
Zanima me kakvi bi bili komentari da su uloge zamenjene (kupac- prodavac, iz BiH u HR)?  ;)   ::)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #275
Zanima me kakvi bi bili komentari da su uloge zamenjene (kupac- prodavac, iz BiH u HR)?  ;)   ::)
I mene isto!

Nazalost matej ne zeli suradnju tocnije ne zeli da se dogovorimo oko ovog slucaja, a najpoštenije bi bilo 50-50.
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #276
nismo na pijaci da se cjenkamo. da sam ja narucivao uzeo bi pouzecem kao i sve do sada od nepoznate osobe. i ustedio novac.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #277
U ovom slucaju pouzece nije islo jer su dvije razlicite drzave i naravno da je carina problem! A ja sam ocekivo pouzecem da ces slat iz BiH a na kraju desilo se sta je.
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #278
Vec ste nam lagano dopizdili...

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #279
Da moderatori rade svoj posao kao na drugim forumima ne bi do ovoga ni doslo.....dajte decki ili se dogovorite ili odj***** lagano  :-*


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #281
Da moderatori rade svoj posao kao na drugim forumima ne bi do ovoga ni doslo.....dajte decki ili se dogovorite ili odj***** lagano  :-*


+1

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #282
Da moderatori rade svoj posao kao na drugim forumima ne bi do ovoga ni doslo.....dajte decki ili se dogovorite ili odj***** lagano  :-*
+1

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #283
Nema dogovora sa tim brođaninom, ne zeli.
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #284
Poštovani gospodine Shimpa,
imate potpuno pravo, nisam platio motor koji ste mi dali, no dopustite da kažem, rekli ste da nije nikakva žurba. U posljednje vrijeme nisam od Vas dobio nikakvu poštu, no činjenica je da sam i ja mogao biti brži i pitati. Naravno, svoj dio krivice preuzimam.
Predlažem da se odmah danas vidimo, donijet ću Vam Vaš novac i obvezujem se.... butelju dobrog vina. Doista mi nije u interesu na bilo koji način izrabljivati dobre odnose s Vama, pogotovo i zbog činjenice da je Vaše znanje oko rc glisera značajno veće od mojeg i rado bih čuo još koji dobar savjet.
 
Srdačno i još jednom - isprika (za moj dio krivice)!!