Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 162776 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #30
issss mariom.......

evo ja ali stvarno zaboravio za taj spiner :-\ ... sto da ti kazem sad citam i siguran da  ja nemogu biti medu losim prodavateljima ili kupcima jer se stvarno trudim  uredno i pakirati i poslati sve kako sam i obecao i onda tu doma u zg-u  zajeb....

sto da ti kazem ...... kad navratim do zg-a (vise nisam tu)  dam ti pare ili daj na  PP tekuci pa ti stavim čune ;)

stvarno nije namjerno....

Zoran Hećimovič , stari freak  "doom dom"

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #31
pa kaj se ne zoves opet doom doom? ja sam te tak znal, ovako nebi nikad pogodio
struja zakon, nitro USTAV

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #32
issss mariom.......

evo ja ali stvarno zaboravio za taj spiner :-\ ... sto da ti kazem sad citam i siguran da  ja nemogu biti medu losim prodavateljima ili kupcima jer se stvarno trudim  uredno i pakirati i poslati sve kako sam i obecao i onda tu doma u zg-u  zajeb....

sto da ti kazem ...... kad navratim do zg-a (vise nisam tu)  dam ti pare ili daj na  PP tekuci pa ti stavim čune ;)

stvarno nije namjerno....

Zoran Hećimovič , stari freak  "doom dom"

pa nisam se ljutio niti te imenovao.... ljepo napisah da ni bilo gdje promjeniti pare i prije ili kasnije bumo to rješili ..... a da je i neka lova... ihhhh....
kaj si se trajno preselio u austriju ? jel letiš uopce ?

još bolja kombinacija je da mi takav spiner nabaviš (5mm rupa) treba mi a kinezi slabo šalju
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #33
razmišljam da je red i da sam sebe popljujem jer sam loš trgovac.....

svako malo se dogodi da me ljudi kontaktiraju za nešto što sam davno oglasio.... i nisam prodao i stoji negdje u radioni....

prvo im velim da da da... nema problema.... to je u radioni i možemo se uskoro naci i trgovati...
nakon toga me ljudi zovu i zovu pa kad ce , kad ce..... a moja ljena guzica nemre se dici od kompa i prokopati po ladici za robom....

na kraju sve rezultira trgovinom i svi su zadovoljni ali treba vremena...
možda je to pomalo psihološki jer kao hrcak gomilam doma rezervne djelove da ne bi slucajno od hrpe modela na nakom krepo regler ili motor pa da nemam isti dan u rezervi drugi .... tko zna....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #34
E a koga sam ja zajebo ???

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #35
E a koga sam ja zajebo ???

kog nisi bolje je pitanje  :D
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #36
khkhkh hahahah gradimir agbaba

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #37
Pozdrav, ja i još jedan kolega s foruma smo platili stvari  od ROBERT32 a on uredno pravi od nas budale več 10 dana.
Nemojte kupovati od nika ROBERT32 tip je prevarant i lopov.

Navodno je iz Zaboka i ako ga netko poznaje ili zna njegovo ime nek mi pošalje pp jer ja nisam odustao od svojih para NEDAM!

A kad ga se dočepam bit če po glavi stanovnika!! >:( >:(

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #38
..baš bi zbog ovakvih slučajeva bilo dobro da se daju puni podaci prilikom registriranja na forumu...uostalom nevidim valjanog razloga zašto bi netko krio odakle je i tko je ako mu je ovaj hobi velika stavka u životu....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #39
nisam ni ja bio bas nesto sretan sa kolegom vedranom, morao sam ga ganjati 2 tjedna da mi posalje robu za koju smo se dogovorili, sada nedavno mi je rekao da zeli za mu presvucem mobitel karbonskom folijom, cim nađe nekoga tko če mu rastaviti mobitel javi se i šalje, od tada ni traga ni glasa od njega, niti odgovara na poruke, mislim ako neces nema veza, ali makar se udostoji pa javi da neces. eto toliko od mene!

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #40
Pozdrav, ja i još jedan kolega s foruma smo platili stvari  od ROBERT32 a on uredno pravi od nas budale več 10 dana.
Nemojte kupovati od nika ROBERT32 tip je prevarant i lopov.

Navodno je iz Zaboka i ako ga netko poznaje ili zna njegovo ime nek mi pošalje pp jer ja nisam odustao od svojih para NEDAM!

A kad ga se dočepam bit če po glavi stanovnika!! >:( >:(

Sad sam tek vidio da sio mu tražio ime, zove se RAŠKAJ ROBERT , broj računa:2340009-3212742271

Eto, ni od mog motora ništa, zvao sam ga prije 2 tj sa drugog broja, kaže čovjek da nije stigao poslati jer puno radi i da odmah drugi dan šalje, ista spika kao i kad smo se prvi dan čuli, a ja mu nakon 3 min uplatio 65 kn kako je i tražio!Jesam tenkre, bolje da sam odmah od kineza naručio i bok, je da malo čekam duže, ali mi je do sad sve došlo, mislim da ubuduče samo licem u lice i bok, osim od poznatih! Ah, na greškama se uči!

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #41
Ovo je jos super kak se tu trguje... za razliku od automodelarskog foruma :D

Inace, ja zadovoljan sa svima s kima sam trgovao.. ne bi me bilo u ovom hobiju da nije bilo njih ;) Jel' trebam nabrojit?! :D

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #42
Evo i mene natrag na ovoj predivni forum....Nevolim osobno kritizirati ljude pogotovo koje ja nepoznajem ovak osobno i uzivo,a da priznam nisam ni ja zlatno dijete...ali Borna me je zajj jednom posteno.
Kupovao sam jedrilicu Bijeli Jantar sa motorom od 2ccm kao pogon,a u oglasu je navao model neostecen i motor u izvrstnom stanju,ja sam kupio taj model bio je relativno povoljan,model mi je  stigao sav izlupan,ostecen,2 serva nisu radila,a motor bez karburatora :(
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #43
I ja sam trebal kupit nekaj od robert32-a, trebal sam se nać s njim kod West Gate-a, sve se dogovorimo kad i di se nademo i ja dodem tam i čovjek se više ne javlja na mob!!!
Reko je da vozi Alfu 156 il 147 (ne sječam se više) crvenu KR rege, ja pretražio cjeli parking nigdje nije bilo Alfe crvene.
Sva sreća ja ništa ne plačam prek računa, odjurim autom il motorom po to, malo skuplje ispadne al bar se provozam i upoznam s čovjekom.
Kaj se ne skupite svi koje je zajebal i odete mu doma po novce :), vidim da imate već skoro sve podatke njegove.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #44
Quote from: Josip Cindrić
Moralisti bljak!!!!!!!!Di ste bili kad su MarijoM i Zac vrijeđali maloljtnika , (čak postoji i krivična odgovornost ), to vam je bilo smiješno...


Vjerojatno misliš na Vedrana? Vedran je završio srednju školu i vjerijatno je punoljeten.
 
Punoljetan ili ne krenuo je putem laganja pa i varanja. Ovdje ima i maloljetnih osoba koje su ispravni članovi foruma još ispravniji modelari i NE Lažu i NE varaju.
 
Nitko Vedrana nije vrijeđao, to je više životna škola ili upozorenje kako se treba ponašati u životu općenito ne samo u modelarskom svijetu a i ti bi mogao nešto iz toga zaključiti i naučiti. Samo za tebe je prekasno, očito te nije imao tko poučiti na vrijeme tak da buš ostao takav kakav jesi.
 
Ovakvo nešto je u tvom stili napadneš nekog i zaključaš temu. Taj tvoj čin je točka na i na tvoj lik i djelo.