Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780989 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1050
Odi u Branimirovu s tracking number-om i istrazi, uvjeren sam da ces se doma vratit s paketom..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1051
Po ips-u taj paket je jos uvijek u kini, tak da u branimirovoj nebu nis novo sazno

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1052
Po ips-u..


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1054
Ips stvarno zna lose prikazivati.. moguce da je tako, ali moguce i da nije...


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1056
Meni su znali neazurirati po mjesec dana...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1057
Message from seller:

dear Marko Srepfler
According to the coming Chinese Spring Festival, i would like kindly to remind you that,
the package would be delayed during this time. Owning to the Spring Festival's holiday,
the number of shipping package is greatly increasing, while the post office and customs will have holiday off during Feb.02~ Feb.20.they will not delivery during the Spring Festival,
which directly affect the handling time.
We appreciate your understanding and patience.
if you have anyquestion, please feel free conatct us, after we back, we will reply u asap,
3csupplier

dal vam dolaze paketi ??

Reply #1058
Ček tebi je fakat prezime Srepfler?! A ja mislio da je moje čudno... :)
Nemreš belivat da Kina stane na 18 dana!!!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1059
Ček tebi je fakat prezime Srepfler?! A ja mislio da je moje čudno... :)
Nemreš belivat da Kina stane na 18 dana!!!

Marko Šrepfler
tesko za izgovorit, nikada mi ne napisu ispravno prezime, svuda slovkam.

Jedan je to procitao kao StepFlyer sto mi se svidjelo ali ne da mi se mjenjati, barem nije skoro nigdje zauzet user name, osim na Skypu tamo je vec bio srepfler pa sam morao marko.srepfler.

Ajd sto kina stane na 18 dana nego se repovi vuku jer oni vec sada rade blizu 100% kapaciteta pa zaostatak dugo ostaje.

dal vam dolaze paketi ??

Reply #1060
Ak nisi skuzio, ja se zovem Dag Knepr. Isti problem... Meni je danas batka stigla a i druga dva zaostala paketa su ošla iz Kine pa sam miran...

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1061
while the post office and customs will have holiday off during Feb.02~ Feb.20.they will not delivery during the Spring Festival,

Ne kužim fintu da tako važni ljudi u Kini idu tjedan dana ranije na godišnji! sad nema smisla više ništa naručivat, ja sam mislio da će još sljedeći tjedan barem pošte radit.

lp,
Marko

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1062
Meni doslo moje :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1063
while the post office and customs will have holiday off during Feb.02~ Feb.20.they will not delivery during the Spring Festival,

Ne kužim fintu da tako važni ljudi u Kini idu tjedan dana ranije na godišnji! sad nema smisla više ništa naručivat, ja sam mislio da će još sljedeći tjedan barem pošte radit.

lp,
Marko

Rade poste ali pojacane su narudjbe i slanje ce docekati ferje. Zaprimili paket, salju prijasnje i dugo nista.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1064
Cekajte, znaci danas sam dobio mail da mi je order shipped, jel moguce da to nece slat do uopce dok ne prodje nova godina ?