Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780987 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1590
Meni jucer dosla NL narudžba
Naruceno 12.10. s shipingom od 5$ bez trakinga

A kineske ni traga ni glasa
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1591
Ni ja ne popuštam Rctimeru za paket,ako nema paketa neka refundiraju i bit će svi sretni.okolišaju sa odgovorima i svaljuju greške  na poštu i nekakve sigurnosne provjere pošiljki a paketi ostalih trgovina iz HK stižu bez problema

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1592
i a paketi ostalih trgovina iz HK stižu bez problema


Ne stižu bez problema. Sve pošiljke poslane sa ChinaPost i SingapurPost jako kasne, ako uopće dođu. Određene pošiljke se vračaju pošiljateljima. Npr., paketi koji sadržavaju Li baterije i baterije.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1593
Slažem se da ide sve sporije iz Kine,ali kako mi stignu svakakve stvarčice sa free shipping a ono što platiš poštarinu čekaš toliko dugo da više ni sam neznam koji sam projekt započeo

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1594
Ja (magarac  ;D) još uvijek čekam Lipicu da krene s HK iz Kine.Od 21.9!!!!U međuvremenu sam naručio još dvije ali iz EU warehouse-a i jučer su krenule (prošli čet naručene).Trenutno su u tranzitu,navodno jutros oko 1 su krenule.
Uglavnom, zahvalio sam se na odgovoru te da ču pričekat do sutra (allow 48 hours bla bla..) , a ako se ništa ne pokrene da otvaram claim na PayPal-u pošto imam još 14 dana fore za pokrenut isti.
Koliko god 15$ izgledalo puno u startu je zapravo jako povoljno ako uzmem u obzir da ne moram vodit brigu o carini,težini itd.Jedino što na Internationalu imaju puno više stavki ali će se i to promijenit.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1595
Ja sam naruči neki kablić usb na micro usb (Mobitel na Mobius kameru) od 1$ preko eBay 07.09.2013.

Prije par dana sam se žalio preko eBaya te mi je danas vraćen 1 $ na PayPal. Uz obrazloženje.

OČITO PROBELM POSTOJI a sada treba vidjeti da li će ljudima stići paketi ili će uspjeti dobiti povrat.

Dear friend,
Sorry for the slow shipping.
We sent your package by Hongkong post once we received your payment,
Unfortunately,cause Hong Kong Post's new policy,they are limiting the shipping of lithium battery.
they has a strict checking.
so the package from Aug-25th to Sep-12th is very slow.

Now we refund your payment,
when you receive the package you can pay me back if you like.
If you want the item really,you can buy it from us again,we will send the item through another shipping method.

We are Top-rated and honest seller.

We can't controll the post office and we have lost both the package and money ,
So we hope you don't leave us Negative or Neutral feedback and low stars .
thanks
Sorry for the Inconvenience
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1596
Paket sa 9xr i baterijom za nju placen 14.09. jos nije krenuo, niti ima broj - HK

2 paketa placena 10.10. - tek danas im proradio tracking (info recieved) - HK

1 paket, proslo 40 dana, dao sam selleru da mi resend napravi, cajniz - Ebay

4 paketa, proslo oko 35 dana, cekam jos koji dan prije kontakta i otvaranja case-a, cajniz - Ebaj

Kupio KK 2.0 u HK iz EU skladista, ploca stigla mrtva, customer support potvrdio, salju mi oni novu, koja ne dolazi. Otvaram ticket, oni meni hladno - poslano je unregistered i mi se ne smatramo odgovornim, srecom su mi odgovorili 45-i dan od kupnje, pa sad imaju case na PayPal-u.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1597
Netko je kriv...
1) trgovci koji se nisu pripremili na vrijeme
2) njihove nacionalne poštanske firme koje nisu dale obavijesti o treniranju strogoće (koliko ja znam, Li baterije su već odavno na posebnoj listi glede poštanskog prometa)

Free shipping ili shipping od tih par USD je jedna te ista stvar. Jedino što je u Free shippinga, shipping uračunat u cijenu proizvoda.

Meni šteka baš sve iz Kine.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1598
Ma oni su sve krivi...pa nismo mi valjda krivi sto su se promijenili uvjeti kineskog shippinga?
Svaki prokleti put se ispricavaju, mole za razumijevanje, bla bla. Ma nabijem ih na razumijevanje, bavim se ovim hobijem manje od godinu dana ali sam dosta toga narucivao. Samo dvaput mi je sve proslo ok i relativno brzo, sve drugo su me molili za razumijevanje.

Nema vise, samo PayPal dispute i amen bok doviđenja :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1599
I Maminjo ima problema sa HK post
down with the gravity

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1600
ja narucio 08.09.  sa himodeli paket, pracenje proradilo 10.09 ali od tada ni traga ni glasa od paketa, no pise od15-55 dana treba stici, jos mi fali koji dan do 55 ako nestigne, nahebat cu im se keve preko paypala! 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1601
Pa hk zrađuje i na poštarini. Cijene slanja paketa su vjerujem daleko manje od njihovih deklariranih cjena.. samo ne napravit grešku i zatvorit paypal dispute jer onda te nabiju na onu stvar, iskusio na vlastitoj koži...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1602
Meni danas dosao HK cca sam ćekao 25 dana od narudžbe
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1603
Zanima me koliko dana treba proći do otvaranja dispute na paypal?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1604
30 ako se ne varam


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free