Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780815 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1620
Uzimaj lovu dok mozes!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1621
Pitanje / savjet:

Prekosutra je 45-i dan od kad sam platio 9xr, bateriju i jos par sitnica. Jos nije niti krenulo iz HK. Live chat, budite strpljivi, budemo odmah samo sto nismo, vasu smo posiljku stavili kao prioritet, i slicni genericko mazanje ociju.

Otvoriti dispute na PayPalu ili ne? Morao bih otvoriti 2 jer sam za 20$ uzeo bonus pointse, koje sam iskoristio na toj narudzbi + 67 placeno direkt.

Mislim da bi trebao otvoriti dok jos mozes. Mozes ga zatvoriti kad dobijes tracking code koji radi i koji je izasao iz Kine ili Singapura.

PS: Vjerojatno ti zbog baterije rade problem. Druga opcija je da trazis od njih lovu natrag (otkazes narudzbu preko live chata) i onda napravis novi narudzbu bez baterije. Trebalo bi ti biti poslano u roku od par dana (jedino ako je razlog kasnjenja nedovoljna kolicina robe na skladistu).

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1622
Baterija je sigurno problem, sto su napisali jos tamo krajem 9-og mjeseca, i vec ima 2 tjedna kak su mi prek live chata rekli da za koji dan ide moja posiljka preko FedEx-a. Zato i cekam do sada, a kad sam pitao za cancel oreder, odgovor je isto bio da prvo moraju predati zahjev, pa treba proci par dana dok ga ovi iz warehouse-a prihvate. Da sam znao da bude ovak dugo odugovlacenje, vec bi ja odavno cancel napravio i narucio ponovno odvojeno, ali kao sto rekoh prekosutra je 45 dana, rok za bilo kakvu reakciju s moje strane :(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1623
RCTimer,
kupljeni motori za multi 1.9.2013.
 šalju 5.9 (inače već drugi ili treći dan),
prolaze dani i dani... tracking ne radi...   http://ips.posta.hr/IPSWeb_item_events.asp?itemid=RC139475036HK&Submit=Submit
šaljem mail onoj  Jane da di je moj paket a ona veli da je vraćen njima i da su poslali SingPostom i daje novi tracking,
http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RQ203359606SG
koji radi par dana... ali za koji dan piše da im se VRATIO nazad, nije nikad otišao izvan Kine...  (kada se klikne DETAILS dole desno)

šaljem mail da što je sad, prave se blesavi... kao ovo kao ono, gužva... stići će..

velim da šalju opet, neće, neka čekam... i zadnji dan pred istek 45 dana pokrećem dispute,
tu se isto natežu i prave blesavi, toliko da daju opet isti HK tracking,
pa na moj odgovor tek ona koji radi Singpostov,
ja slikam tracking info screenshot di piše returned.. i podižem stvar na CLAIM,

di više ne razgovaram sa sellerom, već s paypalom,
i oni za koji dan šalju da im je seller (RcTimer) dao valjani tracking, opet HK onaj,
i jel to ok sada?

ja šaljem novi (SG) i velim da nije... da je vraćen..
''08-10-2013, Returned to Sender''

danas paypal refundirao cijeli iznos meni na račun,

a tokom svega toga sam napravio dvije naruđbe s istim tim motorima na RcTimeru koje su već shippane novom službom Posten.Se

pa ćemo vidjet jesu li zlopamtila (iako ja nisam ništa krivo radio) ili su poslali sve ok  :)
eto, malo natezanja, ali  za tih 100 i kusur dolara probavljivo.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1624

pa ćemo vidjet jesu li zlopamtila (iako ja nisam ništa krivo radio) ili su poslali sve ok  :)
eto, malo natezanja, ali  za tih 100 i kusur dolara probavljivo.

Vjerojatno su zlopamtila ali nemaju tako razvijen softver za odnose s klijentima pa te nemogu pratiti  :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1625
Jel se nekom desilo da je satima poslije kupovine i plaćanja paypal-om u HK onaj status i dalje "unpaid",a narudžbe nema?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1626
Live chat rjesava problem


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1627
[attachimg=1]

kužim da mi se ne poklapaju adrese, iako nemam pojam kako, kad ih nisam mijenjao. Nego, kakav bankovni izvještaj? Pretpostavljam da žele ispis transakcija.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1628
Tvrd neki orah ovaj Henry na chatu, ali sam ga ipak slomio nakon sat i pol i nagovorio ga da mu pošaljem samo sliku osobne :D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1629
Nama treba nekakav odvjetnik za sve ovo.
Spektrum dx7s i razni modelčeki



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1632
Mene su kinezi sa RcTimera pošteno zavaljali za 80$.Bio sam naivan kad su mi slali mail da pričekam tjedan dana pa onda da moraju razgovarati sa menađerom i još bilo kakve gluposti.I tako ja odem pokrenuti dispute a ono odbijenje jer sam zakasnio (45 dana).

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1633
Pa kolko puta treba napisat, 44ti dan je zadnji rok za otvaranje case-a, nikakvo cekanje, nova narudba itd. otvorit case i trazit novce nazad. To sto im je dostavljac nepouzdan nije tvoj problem.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1634
Trebaju oni sa paypala uzet u obzir i kako se salju paketi i koliko puta jedan te isti salju samo da bi izmuzli vrijeme

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2