Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780680 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1635
Ja sam danas lagano 4 disputea otvorio na EBayu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1637
Ja sam danas hobbykingu otvorio ova 2 koja sam spomenuo, trećega sam digao u claim, na ebayu ima imam 2 resenda sa trackingom, 2 sam u pregovorima što ćemo, za jedan sam dobio refund. Živio šoping u rujnu... :D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1638
E ja sam možda popušio, a možda i ne. 8)
PRIVREMENO sam zatvorio dispute do 31.11.Naravno to sam im i najavio pošto me je "Ricky" uvjerio kao da je moj povrat zaustavljen samo radi dispute-a na PayPal-u.
Reko ajd da vidim.
Naravno isto tako sam im "napomenuo" da 31.11 (pred kraj dana) otvaram direktno CLAIM pa kud puklo.
Znači radi se o paketu koji je plaćen 21.9.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1639
Zar nismo pisali da NE ZATVARAMO NIKAD DISPUTE :)
Nadam se da nisi popusio...


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1640
Evo vidim više Osijek ne riješava carinjenje za ovu tu našu regiju (Đakovo) nego Zagreb, dakle dobio sam iz Zagreba poziv te sam još u četvrtak uredno poslao dokumente u pdf-u na mail i nazvao da provjerim dali je sve ok što je i bilo.
Koliko dugo to riješavaju u Zagrebu, čisto informativno?
Danas je več utorak i ne vidim nikakve pomake na trackingu, a radi se o paketu za koji imam otvoren dispute, znači jedno 2 mjeseca iz kine i onda koliko još iz Zagreba?  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1641
Naručio sam dva paketa u HK global warehousu 24.10, poslani 27. i 28.10. tracking kodovi na HK na sebi nemaju linkove.

Kada danas 30.10 pokušavam dobiti info putem tracking kodova još uvijek ništa.

Da li se to događa i vama za nedavno naručene pakete iz HK global warehousa ?
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1642
To je normalno.... tracking kodovi nisu u realnom vremenu tj. kasne po 5, 6 dana. Obično kada paketi uđu u Hrvatsku, praćenje je bitno ažuriranije tj. kasni oko 1-2 sata.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1643
Pa prije su mi sa HK dosta brzo radili kodovi.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1644
Prije nismo 50 dana čekali pakete zbog jebenog China posta....sve je moguće

Evo ja saznao da se motor vratio nakon 50 dana kod njih. Jebenica. Tolko sam popizdio na chatu da je operaterka izašla van :D


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1646
Boha, meni se to dogodilo, ali zato jer je paket poslan fedex-om u njihovom trosku, jer je paket sadrzavao lipo bateriju. Znaci tracking nije radio

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1647
E ja sam možda popušio, a možda i ne. 8)
PRIVREMENO sam zatvorio dispute do 31.11.Naravno to sam im i najavio pošto me je "Ricky" uvjerio kao da je moj povrat zaustavljen samo radi dispute-a na PayPal-u.
Reko ajd da vidim.
Naravno isto tako sam im "napomenuo" da 31.11 (pred kraj dana) otvaram direktno CLAIM pa kud puklo.
Znači radi se o paketu koji je plaćen 21.9.

Nisam popušio 8) 8)
Jutros se spojio na chat i pitao jel misle......kad ono striko kaže samo sekundicu,,,,,,evo provjerite sada bonus.Kad ono ja provjeravam za 5 sekundi i stvarno sjeli novci na bonus points :o :o :o
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1648
Maloprije odem na hk i vidim paket koji sam ceko 2mj vracen im je napokon (unutra batka i neke sitnice) i sav nazivciran odem na live chatt ali evo dobor je dobit cu bar vrijednost paketa natrag  ::) nabijem ja tog lika koji je promjenio uvjete slanja lipica na k****
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1649
I ja maloprije dobijem mail od HK-a da su mi cancelirali naruđbu (dobro to znam) ali i da će mi lovu vratit na PayPal!!!???Koliko se sjećam to nisam tražio, čak sam imao dva dana 36$ bonusa i sad vidim nema ih.Ta opcija mi definitivno odgovara naravno ako me ne zaj..... pa ne vidim više lovu ???
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250