Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780775 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1905
Osobno iskustvo dostave...

Danas stigao paket iz Fijija:

Ono što Fiji napiše je lagani za*eb, odnosno krivo mi tumačimo:

tracking iz Fiji pošte:
Origin Country - Fiji:Tracking Consuming:1264 Millisecond
2014-12-28 18:10, Croatia - Zagreb, Parcel items in transit at next postal exchange
2014-12-28 16:14, Croatia - Zagreb, Parcel items received at delivery exchange
2013-12-21 14:48, Fiji - Nadi, Dispatches created

Ovo znači da je paket krenuo iz Fijija u smjeru Zagreba. Delivery exchange znači njihova odlazna pošta.

Isti paket se pojavio dva i pol tjedna kasnije u trackingu HR pošte:

Destination Country - Croatia:Tracking Consuming:4305 Millisecond
2014-01-16 04:29, CROATIA, 51705 Rijeka LK, Send item to domestic location
2014-01-16 01:54, CROATIA, 51705 Rijeka LK, Receive item at location
2014-01-15 14:02, CROATIA, ZAGREB 10003, Insert item into domestic bag
2014-01-15 10:32, CROATIA, ZAGREB 10003, Receive item at office of exchange (Inb)

Eto, nadam se da sam pomogao svima koji čekaju paket... Dva do tri tjedna putuje od FJ do HR i dok ga ne vidite na radaru ]ips.posta.hr[/i] nije stigao...

meni je pošiljka stigla doma, opet ju je žena preuzela. još me zvala opet su ti kinezi nekaj poslali, a na ips je pisalo da je put in the bag, ja joj govorim to je nekaj krivo ono kaj sam naručil još je u vreči u kini,
 za fiji nije pravilo, da vas ne zavara,

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1906
Ma ja više sad ni sam ne znam od kud sam šta naručio.
Sa hobykinga fiji stoji ne znam di je zapeo, a sa rctimera pak nikakvih podataka nemam da je paket i preuzet i dali je krenu RE666470814SE.
sa goodluckybuy su poslali preko HK post i za sad jedino ti paketi imaju kako treba tracking od kineske strane..

Ovi šta idu mi iz amerike rade odlično točno znam di je paket...

lp

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1907
danas na live chatu kaze da imaju nekih problema i kako sam razumio da mi je poslano vec i dala mi je tracking number... Sta mislite da li blefira ili e istina ?evo dio razgovora
Thank you for waiting. Have you informed ragarding your tracking number? which is LX100209397FJ

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1908
Ja vjerujem da govori istinu :)

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1909
posto nemam nikakvog iskustva sa njima, citao sam dosta na forumu da cesto znaju uciniti sve samo da odes sa chata, pa pitam to da budem siguran, ali na fiji posti nista ne pokazuje, evo sad je rekla kao da ce poslati request skladistu kao da update naprave :S
Ja imam osjecaj da me samo muljaju :S
rekla mi je da je poslano 11 januara, koliko treba fiji-u da prikaze traking ?


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1911
Meni danas poslano iz eu skladista sa GLS-om i dobio sam neki čudni broj kad unesem još ga nema u sistemu tako da prvi put pratim ovim putem paket :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1912
Meni danas poslano iz eu skladista sa GLS-om i dobio sam neki čudni broj kad unesem još ga nema u sistemu tako da prvi put pratim ovim putem paket :)
Pojavit će se sutra-preksutra.
To ti je na kućnoj adresi najkasnije za 10 dana.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1913
Boysi ja uopče neznam zakej se natežete sa tim hartavim kinezima i tjednima štrikate jel bude došlo il nebude kad u austriji imate za zeru skuplje stvari, al vam je sve doma za 3-4 dana i još k tome bar malo kvalitetniju stvar dobite (kvaliteniju ??? bar ja nisam dobil niš iz Austrije pokvareno, strgano, ne odgovarjuće naručenom i specifiranom). Evo u utorak kasno navečer napravil naruđbu u Lindaču, zabunom mi ostala adresa za dostavu u SLO (Jesenicama) i jučer stigo paket u Lj a danas ga već rano ujutro podigo u Jesenicama, vjerujem da bi več danas bil u HR al onda je tu vikend al od petka do ponedeljka se kod nas ne dela tak da bi ga vjerojatno u ponedeljak imal na adresi.
Evo kaj fali ovoj batki za 20Eura, sad je probo na Funjetu koji vuće debelo prek 60A i ova tek onda živneza razliku kad kineske već na debelo pište da je kraj vožnji, još ljepo uz nju dobite krasnu zaštitnu taškicu na koj bi vam i modni mačak zavidil., oni kineski propeleri da ne velim za razliku od graupnera.

http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1726&products_id=92590


 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1914
A i tu si u pravu donekle frende :)
Nego reci ti meni jel sutra dolazis da te malo vidimo il bus se i dalje skrival?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1915
A i tu si u pravu donekle frende :)
Nego reci ti meni jel sutra dolazis da te malo vidimo il bus se i dalje skrival?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije da ne kupim nekaj sa Hobykinga al gledam isključivo u Eu skladište i tu su stvarno dobri kaj se tiče dostave, pa nije ni ponuda tak preloša, al stvarno se sad i u Lindaču i švagiju da nač povoljne robe, uglavnom bitno je da svi skupa sad imamo puno večih mogučnosti doč do modela i opreme samo je razlika u pinkici i izboru.
P. S dođem sutra sigurno, bil sam ja i u nedelju al ste mi se sakrili u onoj šumi i bljelali mi jezik kak vas nemrem nač.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1916
evo napokon i na HK-u su napisali da su poslali, isti je tracking number, tako da ona nije lagala sa live chata ;)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1917
Naručeno 10.01.2014
Evo tek se danas malo pomaklo



Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1918
Meni je paket sa fiji post stigao pred 2 dana, za 24 dana je stigo od dana naruđbe.. solidno..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1919
paket od 15.1 stgao brzo
prije naruceni od 27.12 ni makac

Local Date and Time   Country   Location   Event Type   Extra Information
27.12.2013. 0:30:00   SWEDEN   SINGAPORE   Send item abroad (EDI-received)      


2009 © Postal Technology Centre
www.ptc.upu.int