Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 779579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1965
Ja sam danas dobio novi tracking za paket iz nizozemske GLS 47150013734179, još nije u sustavu ali aj da i sad ovu novu sagu neuspješnog slanja vidimo...

Edit:

HK je zajebao, rezervirao je tracking ali paket nije dostavio GLS-u, jel moguće da neko glup u skladištu HK-a može zagubit paket od 2m??? no dobro, reagirali su ovi iz HK-a spakirali novi paket i poslali ponovo sada paket putuje prema Croatia i trenutno je u njemačkoj  ;D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1966
Ovo je naručeno 7.1.2014 sa HK i pogledajte sami po broju kak stoji jos dan danas.
LX100190545FJ

Na cemu provjeravas ovaj tracking, probao sam na fiji i nasem trackingu pa nisam dobio nista.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1968
Evo ovdje sam provjeraval


www.trackitonline.ru/


Automated tracking service of international mail, cargo, EMS parcels, packages and letters around the world in a single ...
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1969
Hahahaha sad sam skužio da i moj paket sa HK ima sulude rute... Ono, gledam ovu temu lijeno jer je neverending story ali sad kad sam gledao moj tracking vidim da se spominje Heathrow pa fakin Fiji... Hahaha joj, nadam se da mu je barem sunce tamo gdje je a ne ko ovdje...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1970
Evo meni stigo paket.


Paket računa.
komunalna, struja, pričuva, telekomunikacijske usluge...

Taj paket uvijek dođe, ne moram ga ni sa čim pratiti.

 :-X
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1972
Evo zadnjih informacija gdje je paket. Čovječe, sve mi je živo stiglo osim FC zbog sporosti tih čajneza.
Lp,
Alex

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1973
Od paketa koji su u EU (Frankfurt, London,...) je Vam što krenulo dalje od 27.01.?

Meni stoji onaj EDI-received i ne mrda dalje odonda...
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1974
Ja ne znam ko je tu lud danas stigao samo dio naruđbe, samo motor a od modela ni traga sad će krenut ponovo jebanje majke na chatu popizdit ću više sa hk!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1975
Mamu im nataknem!


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1977
Strasno, pa ne mogu vijerovati da GLS jede govna!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1978
Pridružujem se grupnom jebanju, ja već 15 dana od naruđbe i tracking broja opće nemogu videt di je paket, valjada ide preko Fijiposta kad je zadnje sa FJ, poslo i Fiđiju i HK da di mi je paket al od odgovora ni traga, pa da mi bar vele da im se skinem sa kur..(sa).  Nikad nisam otvaral taj Claim i Dispute pa bi bilo dobro da neko to malo pojasni po naški. Meni je to sigurno zadnja naruđba od njih, mogu me samo zadržat ak mi pošalju jebeno velik avion za ispriku.