Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780766 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2025
Site im dobro izgleda, pogledao sam ponudu, onako preletno, široka ponuda. Ako im je shipping cijena normalna, još bolje!

Poslano s tableta putem TapaTalka

Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2026
vidjet cu, hvala na preporuci...
Ima li ko da mi moze odgovoriti na ovaj problem...
Znaci kupio sam sa HK-a paket vrijednost 50$, poslali su  mi 20.01. ali sam narucio 08.01. otvorio sam dispute, ali rekli su mi da ako ne zatvorim dispute onda paket nece stici. naravno da dispute necu zatvoriti ali me interesuje da li je to laz ili paket ide bez obzira na dispute.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2027
vidjet cu, hvala na preporuci...
Ima li ko da mi moze odgovoriti na ovaj problem...
Znaci kupio sam sa HK-a paket vrijednost 50$, poslali su  mi 20.01. ali sam narucio 08.01. otvorio sam dispute, ali rekli su mi da ako ne zatvorim dispute onda paket nece stici. naravno da dispute necu zatvoriti ali me interesuje da li je to laz ili paket ide bez obzira na dispute.

Pa ruku na srce, ako si otvorio dispute na narudžbu od 08.01.2014, onda stvarno neznam kaj da ti kažem, a vjerujem niti itko ovdje. Dispute se otvara na Paypalu do 45 dana uplate, ali ne 20 dana od uplate zato kaj ti roba nije došla,
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2028
Ako ne zatvoris dispute PayPal ce ti vratit pare kad prodje 45 dana, ako zatvoris ovi ti mozda posalju a mozda ne.

Uglavnom zjebal si :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2030
Eto, ipak stiglo bez pomoći tete Jadranke  ;) ... dakle plaćeno 13.01, stiglo danas 13.02,točno mjesec dana, bravo Fiji post, čak je gore napisano 'EXPRESS' .. By air mail Priority. A što bi tek da je 'obična pošta' ?

Ukupno 24000 km u 30 dana je 800 km dnevno, odnosno 33 km/h, to je recimo brzina mojih modela... skoro kao da sam sam doletio paket  :D
Damir



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2033
Andi ne stoji pomakla se

[attachimg=1]

i moja se isto pomakla samo dan ranije

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2034
Evo i meni stigao jedan paket od tri narucena krajem 12 mjeseca iz hk kina, ali na terenu sam a zena nece paket otvarat dok ja ne dodem tako da ce morat pricekat dok dodem doma , a odo na vikend u amsterdam pozdrav!
letim, al nikako da poletim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2035
Sretan put i donesi nam malo tog zelenog  :D
MAK Zapad

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2036
Posto nas toliko ima pakete na Fijiu, ja se dobrovoljno javljam da skupite pare i posaljete me na tjedan dana tamo sa 4 prazna kofera po te pakete... A ako mislite da ce biti overweight, i moja cura se javlja dobrovoljno!
:-p

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2037
Posto nas toliko ima pakete na Fijiu, ja se dobrovoljno javljam da skupite pare i posaljete me na tjedan dana tamo sa 4 prazna kofera po te pakete... A ako mislite da ce biti overweight, i moja cura se javlja dobrovoljno!
:-p

Dag
Bliže ti je otići u Hong Kong,  :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2038
Što se tiče dostave paketa, zadovoljan sam uslugom Swedish posta kojeg koristi rctimer. Svi paketi su mi došli unutar 20 dana. Tracking ne piše detaljne romane ali da bazni info za praćenje. Kad dođe na njihov exchange link, pet dana poslije je u Hrvatskoj....

Poslano s tableta putem TapaTalka

Multirotor FTW!