Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780751 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2055
Sutra ujutro ću ih kontaktirati jer moram provjeriti s poštom hahaha
Onda ili neka stave novu narudžbu ili neka vrate lovu
Jedino me brine kaj imam jednu narudžbu od prošlog tjedna na nekih 75usd pa da mi nju ne zeznu, pa tu dobim 14usd a tam mi zveknu 75usd
Da li je tko imal problema kasnije ako je otvorio dispute?
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2056
Sutra ujutro ću ih kontaktirati jer moram provjeriti s poštom hahaha
Onda ili neka stave novu narudžbu ili neka vrate lovu
Jedino me brine kaj imam jednu narudžbu od prošlog tjedna na nekih 75usd pa da mi nju ne zeznu, pa tu dobim 14usd a tam mi zveknu 75usd
Da li je tko imal problema kasnije ako je otvorio dispute?
Kad otvoriš dispute, u tablici ORDERS na HK ti magično nestane taj order za koji si otvorio dispute :D, neka njihova glupa politika. Skopiraj link do tog ordera i dalje je u sistemu nakon disputa i možeš ga vidit samo moraš biti logiran sa svojim accaunt-om. Barem je tako bilo prije 6mj, a za ovo drugo sumnjam da će ti zeznut tu naruđbu jer je odvojena od ove.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2057
Ok hvala, sutra je ujutro borba s vukovima prvo ćemo chatat a onda dalje sve zavisi od raspoloženja
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2058
Ok hvala, sutra je ujutro borba s vukovima prvo ćemo chatat a onda dalje sve zavisi od raspoloženja


Ime zavrni im glavama ko zečevima, j... ih njihov veliki vođa, jebu nas ko kauboji konje.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2059
Ok hvala, sutra je ujutro borba s vukovima prvo ćemo chatat a onda dalje sve zavisi od raspoloženja

Ja isto brojim dane, u srijedu-četvrtak otvaram dispute... Fakat ovak nema smisla, brijem da će i HK to vrlo brzo shvatiti.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2060
Konačno! Naručeno 30.12.2013.
DJI P3A
DJI MAVIC MINI


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2062
cini mi se da je ova posta na Fiji-ju sabanijada u rangu HP-a. konkretno, na moju srecu i veselje isto preko njih cekam paket s trackingom LX100354920FJ. 20-og se pojavilo da su ga 16 pripremili za slanje. Njima treba 4 dana da im se informacija pojavi u sustavu? sabani. sto je najgore, u ovom momentu mi i dalje pise samo da je pripremljeno za slanje 16-og i to je to, dok na Freipost kaze da je pripremljeno, otpremljeno 19-og, cak i na kojem je broju leta otislo sa Fijija. u svakom slucaju daleko informativnije i cini se brze.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2063
Meni jučer konačno došao HK paket od 18.1.2014. Tracking mi se pojavio tek prije tjedan dana.

I da, zapakirano u kovertu, bez HK logotipa i računa. A ne kada mi  u predimenzioniranu kutiju stave tri šerafa, pa ovi na carini otvaraju.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2065
Dag i meni je tako, da sam se prije žalio možda bi prije i došla

[attachimg=1]

naručeno i plaćeno 08.01.2014

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2066
Mamicu im kinesku, sve znaju, SVEEEEE! :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2067
Da, tesko izbrojat do 45 :D
Iskoristavaju nase strpljenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2068
:)