Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780988 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2190
zapazanja za Fijipost su takva da su spori jer vjerojatno nemaju dovoljno kapaciteta za odraditi sve u razumnom roku. Bilo je rijeci vec o tome, HK je prekinio suradnju s njima jer su se svi zalili na sporost.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2191
zapazanja za Fijipost su takva da su spori jer vjerojatno nemaju dovoljno kapaciteta za odraditi sve u razumnom roku. Bilo je rijeci vec o tome, HK je prekinio suradnju s njima jer su se svi zalili na sporost.

Kolegama, koji su naručili pakete nekoliko dana kasnije od jarun75 i mene (isto putuje FjP), paketi su stigli prije kojih tjedan dana.

A npr., kolegi jarun75 i meni paketa nigdje. Što je najgore, na službenim stranicama FjP piše da se paket već neko vrijeme nalazi u Zagrebu;
2014-03-07 10:37, Croatia - Zagreb, Parcel items in transit at next postal exchange
2014-02-26 13:15, Croatia - Zagreb, Parcel items received at delivery exchange
2014-02-21 17:19, Fiji - Nadi, Dispatches created

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2192
Kaj je najgore, u tom paketu su mi sitnice za Sbacha,
Dril za prop, nemrem zbušit prop samo da mi ga ovi na Fijiju ne sjebu valjda znaju raditi s njime.

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2193
da a moja extra ceka sve u paketu koji je negdje...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2194
evo danas stigao paket iz hk internacional sa djelovima za heli preko fiji posta za dvadeset dana, tracking je bijo tocan prekjuce je bijo u zg, danas dosao na kucnu adresu, imam jos tri paketa koji jos stoje desetak dana. pozdrav.
letim, al nikako da poletim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2195
@zeljko
Jel problem da das tracking kod tog paketa koji ti je uredno stigao?
Cisto da se inam na nesto pozvati kad krenem u dispute.

Hvala

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2196
pogledao sam po trackingu za kolegu jarun75, tu je problem u hrvatskoj posti. Ovi kazu da su poslali i da je HP preuzela posiljku (i to jos 18.3.) e sad, po mom iskustvu, kada se na ips.posta.hr pojavi info onda je definitivno u rukama HP-a. na toj stranici nema infa, a recimo freipost kaze da je HP preuzeo. Mislim da bi najbolje bilo nazvati HP pa njih pitati za zdravlje sto je s time, ovo nije vise u rukama Fijija.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2197
evo ovo je broj trackinga pa vidite, ni meni nije jasno kako to kod njih ide,kutija je dosla malo zgnjecena , ali nista nije bilo za ostetit unutra vise djelovi , evo br  RQ215438059SG gledao na ru trackingu pa preobajte, pozdrav.
letim, al nikako da poletim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2198
Ne vjerujem da je u Hrv. jel sam vec zvao HP. Otprilike su mi rekli isto sto i ips.posta.hr, odnosno nista. Rekao bih da su izvjestaji lazni.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2199
Željko ali ovaj paket nije išao preko Fiji posta
@ storm9a
koju poštu da zovem  ???
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2200
@jarun75

hrvatsku postu, po dostupnom infu od trackinga oni su preuzeli paket. doduse siguran sam da ce se praviti grbavi, ali..

nema tu ko sta lagati odvise od ovih drugih, Fijipost uzmimo da mozda i moze lagati (ali je notorno glupo), ali freipost nema veze s njima.

Doduse, imao sam i slucaj sa hrvatskom postom prije par godina kada mi je slan paket iz USA, tracking i sve, koji je preuzela HP. kako uredno nije stizao nekoliko dana otkako je u posjedu HP-a, zvao sam njih di je to. pa ne znaju, pa ovo pa ono, pa je na kraju navodno zavrsio u nekoj bezveznoj postanskoj ispostavi. pa su ga uredno vratili posiljatelju u ameriku na osnovu navodno nepostojece dostavne adrese, ali sa par stvari unutra manje. citaj, pokrali su me i vratili paket nazad odakle je dosao.

informacija u kakvom stanju se vratio je 100% tocna jer je paket bio privatno od prijatelja, ne komercijalna kupovina s nekog sajta.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2201
Ma OK moj se izgubio, ja popušio,
ali koliko vidim niti drugi ne dobivaju, izgleda da je cijeli kontigent pošiljka otišao u PM

Imam veze svigdje jedino u HP neznam nikog  :'( :'( :'(
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2202
na fiji trackingu nije se mogao ni vidjeti tracking broj je od fiji posta trenutno su na tim pocetnim slovima RQ..... ali na ru tracking na gls global logistics service sam ga uredno vidijo kad je stigao u zg slobodno provjeri kazem jos jednom na fiji trackingu nije se pojavijo, tj nije ni krenuo iz kine, eto imao sam srece pa je stigao za normalno vrijeme, a tri bitna i skuplja paketa jos nisu ni krenula.
letim, al nikako da poletim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2203
Fiji post sam i optuzio za lazne podatke.
Sa svim ostalim postama nikada problema.  Samo sa Fiji svaki drugi paket nesto zapne.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2204
evo bas gledao ponovo 17 poslano, 20 krenulo iz singapora, 27 dostavljeno, ujedno i moj osobni rekord
letim, al nikako da poletim