Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780775 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #225
Ko nagradna igra...kog izvuku :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #226
svi naši paketi su u Kini u jednom velikom bazenu...

kad ide pošiljka prema HR u bazen uđe nekoliko kineza.... i nasumicno odaeru hrpu paketa koje budu taj tjedan poslali

ostali cekaju sljedeci odabir...

S obzirom sta se događa i kojim redosljedom stizu paketi, ovo je vrlo realno i prihvatljivo objašnjenje :)

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #227
Meni su stigla 3 paketana  na postu, 2 sa ebaya i jedan ovaj iz HK sto su mi mislili cariniti, ovi s ebaya su od sredine 4.mj. a ovaj s HK je od 2.4., sretan sam danas :) , jos me nisu carinili

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #228
Meni su stigla 3 paketana  na postu, 2 sa ebaya i jedan ovaj iz HK sto su mi mislili cariniti, ovi s ebaya su od sredine 4.mj. a ovaj s HK je od 2.4., sretan sam danas :) , jos me nisu carinili

a zasto moj od 2.4. nije stigo ??? .. priznaj koliko si kineza podmitio .

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #229
Valjalo bi da ih mogu podmitit vala, i mene nekad muka uhvati cekajuc, ali sve zaboravim kad jednom stignu i kad vidim kako je dobro a jeftino :D :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #230
jučer mi je stigao jedan paket

250 g, sa HK-a

27.4. naručeno, otišlo iz hong kong posta 6.5. a stiglo na adresu 12.5. :D

2 paketa naručena 9.4. i 21. 4. (500 g) još nisu stigla  >:(


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #231
kupljeno 04.04. otislo iz HK 20.04  ::) stiglo 12.05. :-[
jeb.. ga 40 dana !!!
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #232
Poslano iz HK 31.03. i jos ni traga ni glasa...  :'(
Pa kuda idu ti paketi... pjesice bi ih vec neko donio  :o >:(
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #233
moji iz HK naruceni pocetkom 4 mj jos nisu dosli , a danas mi dodje receiver narucen prije 12 dana u bidproduct-u , al umjesto 35mhz posalju mi 40 mhz ???
Pa ovo je stvarno lutrija ::)

Ako ce netko kupit taj receiver , eno ga pod oglasi
;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #234
Niš mi ne stiže!
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #236
Ja sam ovaj puta imao sreče ,poslan paket 1.05 stigao na kučnu adresu 11.05,sve u svemu jako zadovoljan sa kinezima sa UH. 8)


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #238
heh evo meni je dosa paket koji je posaln 23.04. iz HK  :)
A paket koji je poslan 31.03. ni traga ni glasa od njega  :-[ >:(



No na drugom forumu je kolega nasalo link u kojem stoji ovo priopcenje za medije:

  •    
    Problemi u prispijeću pošiljaka
    Kašnjenje  poštanskih pošiljaka iz SAD-a, Kine i Hong Konga

    Zagreb, 25. ožujka  2010. – Hrvatska pošta je u zadnje vrijeme  zaprimila brojne upite korisnika o razlozima kašnjenja pošiljaka iz Sjedinjenih  Američkih Država, Kine i Hong Konga, na što smo mjerodavne poštanske službe tih  zemalja i sami već u nekoliko navrata upozoravali.
    Poštanski operator Sjedinjenih Američkih Država navodi  kako kao tranzitnu luku zbog nedovoljnih zrakoplovnih prijevoznih kapaciteta koristi  Pariz, gdje se pošiljke zadržavaju te potom kopnenim putem otpremaju za Hrvatsku.  Zbog toga dostava pošiljaka našim korisnicima stiže od pet do deset dana  kasnije. Iako je Hrvatska pošta poštanskog operatora SAD-a u više navrata  upozorila na ovaj problem, on i dalje ustraje na korištenju te zračne luke.
    Pošiljke iz Kine i Hong Konga se za Hrvatsku otpremaju u  otvorenom tranzitu preko poštanske službe Rusije, koja nije u mogućnosti na  vrijeme obaviti preusmjeravanje zbog, kako navode, velikog povećanja prometa,  na što je znatno utjecala internetska trgovina. Kašnjenja tih pošiljaka kreću se  od jednog do dva tjedna, te poštanski operator Rusije moli korisnike za  razumijevanje.
     Hrvatskoj pošti je žao što dolazi do kašnjenja, no  riječ je o problemima na koje ona, usprkos svim upozorenjima poslanim poštanskim  operatorima SAD-a, Rusije i Kine, ne može utjecati. Nadamo se da će naši  inozemni kolege ubrzo naći rješenje za ove probleme kako bismo mogli neometano nastaviti  pružati usluge svojim korisnicima
     
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #239
stara prica...... vec smo pisali o tome....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe