Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780817 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #255
Rekordna isporuka, naručeno 22.05. danas stiglo. Nije mi jasno krenulo 29.05. iz hk pa to je tri dana ??? ;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #256
Stanica stigla za 12 dana (1 kg air parcel) a sitnice do 100 gr. za 15 dana (unregistered).
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #257
nebu dugo trajalo to kaj trenutno ide malo brže  :D

cudi me da nisu blokirali ono sa baterijama.... zato narucujte dok ide

Air transport delay.
  Please be aware that the Hong Kong/China Airports have placed an   increased focus on parcel security. This has delayed many orders for up   to 7 days.
  If you find that your order is marked as shipped but does not have a   tracking number, or the tracking number isnt working, please do not be   alarmed. Over the coming days the tracking numbers will be registered as   the Airport filters through the backlog of parcels.
  To help reduce the backlog, we're shipping out alot of orders via   alternative express methods and via different countries. This is helping   to reduce a possible 2-3 week backlog to around 1 week only. We are   doing this at a considerable cost to us and hope you can   appreciate the extra effort we're taking to avoid these delays which are   out of our control.
  The current delay is expected for another 7 days and we will update this   message early next week or as soon as there is any change the the   current status. 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #258
Air transport delay, now resolved.
  The previous weeks airport delays were due to increased parcel   screening. Thankfully these delays are now behind us and we can focus on   clearing the order backlog.
  For those customers with a parcel thats not showing a tracking number   correctly, or non at all, please do not be concerned, this may be due to   a shortage in EMS/Air Parcel forms.
  Because of this, your parcel may arrive before the tracking numbers   register on the website.
 
  We plan to be back to 24hr ship-out times within 2 days.
  Thanks again for your patience and understanding during this period. 
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #259
show... zadnji paket mi je poslan 2.6. iz HK i 11.6. je dosa u HR
Ako vako bude i ostalo dolazilo onda ce to biti strava
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #260
Paket poslan 5.6.2010 iz HK još nije stigao ali zato paket poslan 3.2.2010 NAPOKON STIGAO!!!  :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #261
evo meni poslan paket 745g 07.06.2010. dosao doma 11.06.2010. , mislio sam da se ovaj na posti zajebo, rekord oboren, 3 dana do HR

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #262
I meni je prošli mjesec za 3 dana iz HK do HR došao.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #263
Ovi u HK-u su malo "pukli"!!! 26.5. naručim paket (50$) i za dan-dva ga pošalju (status: Shipped, daju tracking broj koji mi ne prolazi na Hongkong pošti). Par dana nakon toga opet promjene status narudžbe ponovno u Processing! Prije tjedan dana pošaljem mail sa upitom kaj se događa i odgovaraju mi da imaju problem sa pošiljkama u kojima su velike baterije (a ja nemam baterije u narudžbi-samo heli elise i Speed controllere). Reko OK, bum malo pričekal, ali niti do jučer nisu poslali pa ja opet njima pošaljem mail sa upitom kaj se s paketom događa i napomenom da nemam nikakve baterije u paketu. Za 1 sat mi odgovara tip da se jako ispričava i da bu paket poslan odmah! Jutros pogledam i opet ništa, status:Processing!!! i ponovno šibnem mail na koji još nisam dobil odgovor. U pol devet zvoni poštar, veli-ima paket za mene! A u paketu elise i controleri!!! I kaj sad? Dal da čekam i da ih još malo pr... zakaj mi ne šalju paket il da im velim da im je puko sistem i da sam dobil paket koji još nisu ni poslali !!!!??? 8)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #264
hahahhahahaha
pisi i reci da neka hitno salju, bude malo rezerve elisa :D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #265
a pocelo je veselje sa beterijama

mnogi se budu vrnuli na metanol
 hehehehehe
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #266
he he he. za ove koji ce tek poceti dajem besplatne instrukcije.
strucne reference: grunf me ucil i znam paliti na prst ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #267
he he he. za ove koji ce tek poceti dajem besplatne instrukcije.
strucne reference: grunf me ucil i znam paliti na prst ;)

je je..... grumf pali prstom gdje ne uspije anlaser....

ipak su godine iskustva iza njega....
šteta kaj metanolce drži u šupi a leta sa nekakvim komadima stiropora...

 :)

moram ga malo
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #269
a pocelo je veselje sa baterijama

mnogi se budu vrnuli na metanol
 hehehehehe

 
Kakvo veselje sa baterijama ?

japan je sa 1,4 ukinuo slanje LIPO batki putem redovne pošte za bilo koju težinu
napravili su backup varijantu sa nekom skupom poštarinom koja je 18$ po bateriji odnosno manjem paketu i to ide fedexom.

fedex kod nas carini svaki paket jer bez fakture ne uzimaju robu.

HK pošta je isto krenula sa tim ali kako pišu za sada idu batke do 2200 mah ili tak nekaj ...

ostalo bu išlo ne avionskim prijevozom
tako  " karta kaže"


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe