Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780751 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2445
Pred tjedan dana mi je poštar rekao, small packet, 4kn za preuzimanje, ali ako ga ne želim preuzeti sada već u pošti onda nema naplate. Znam da nije odgovor na tvoje pitanje, al eto da podijelim iskustvo...


Naravno, od računa ni r, a kamoli R1...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2446
Nema racuna ali se moras potpisat i to naplacuji od 2008 ali posljednjih godinu dana su poceli to provodit skroz kako sam ja dobar sa postarom ako uapije maznut koji pakwt da sef nevidi onda mi ne naplati

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2447
Izgleda da ce nam sad svakako uzimati pare... bez računa!

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2449
Iznenadila me brzina dolaska paketa iz banggood-a u ZG!  :)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2451
Meni jedan paketic oborio rekord, dosao nakon 4,5 mjeseca  :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2452
Pozdrav svima, zanima me je li problematicno da paket s HobbyKinga nije dosao 10dana, znam da su blagdani i sve to ali cisto pitam?

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2453
E sada ... i ja imam neka pitanja!!

Dakle paket u vrijednosti 155kn
- uredno dosao poziv ja na mail poslao Paypal racun i stranicu sa koje je kupljeno
- buduci da je paket vrijednosti manje od 160kn, paket nije ocarinjen (nema PDV), i odem ja danas na postu po njega kad teta veli, da bi preuzeli paket morate platiti 50,40kn - evo ispod je slika racuna

To je normalno tako sad po novom - plati 1/3 cijene za nesto sto nije ocarinjeno te je dozvoljen uvoz!?

[attachimg=1]
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2454
Recimo meni stvari koje sam davno s ebaya narucio nisu jos stigle ali zato stvari koje sam narucio prije 2 tj su vec sve stigle....

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2455
Recimo meni stvari koje sam davno s ebaya narucio nisu jos stigle ali zato stvari koje sam narucio prije 2 tj su vec sve stigle....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2456
@kbelecar
Oni naplate svoje usluge bez obzira na PDV.
I kada ima PDV opet mi uvecaju za 30-50 kn bez obzira na iznos.


Za manje pakete umjesto 25% ispadne mi oko 33%.


Prije se nista nije placalo ali opametili su se.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2457
Posta ti naplati ta slanja pisama za carinu i to ih slabo zanima dali se roba carini ili ne.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2458
Meni nisu nikad naplatili nista ako je paket bio nize vrijednosti, a zaustavljen na pregledu. Nijednom, cca 4-5 puta sam tako dobio paket doma bez ikakvih troskova. Ovo je valjda nesto novo, ko i sa onih 5 kn koje su poceli naplacivat na manje pakete.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2459
Tako je. Mene maznuli za 50kn za dve ledlampe za koje je PDV bio 50kn. Nabijem ih na k***c, čisto da se zna. Rekao sam i službenici na šalteru :D