Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780816 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #300
Marijom je pogodio !
Tompa, sad si me stvarno utješio...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #301
Sorry, ali bar su došli!!! :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #302
I ja sam se jednom tako zajebo i došao je za 54 dana.
I nemoj otvarati slučaj na paypalu jer si ti kriv mene su ovi iz hk čak i prijetili skidanjem s stranice i skupljom poštarinom ili tako nešto.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #303
Uvijek uzimam "registered" i nikad nikakvih problema, najduze je putaovao cini mi se ravno 30 dana.
Iz UK, "Giantcod", kupljeno 6-tog ovog mjeseca, jutros me cekalo u lokalnoj posti :)
Jupiiii

Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #304
Nebum više unregistered nikada !
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #305
Nebum više unregistered nikada !


kad uzmeš registred.... to je mamac da gđa. Jadranka zaviri unutra i pozove te na razgovor....


meni su za neke bezvezne pakete udarali pdv samo zato kaj su bili preporuceni...


a veci paketi su dolazili bez problema a uzimal sam bez preporuke poštarinu ....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #306
Onda je rješenje godinu dana unaprijed naručiti unregistered i čekati...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #307
Onda je rješenje godinu dana unaprijed naručiti unregistered i čekati...


ne mora biti ... vremenski dojde na isto .... samo kaj se ovi nepreporuceni mogu izgubiti


ali ako se dogodi situacija od prošle godine da se cekalo po 2 mjeseca iz kine onda ti ne pomaže ništa osim strpljena i nade
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #309
E pa da i ja zakukam malo. Narucio (platio) 14.09. u HC neki paketic, zaj.... se pa nisam kliknuo Registered. I nema ga i nema ga i bojim se da nema ga vise ....
Ima li tko iskustva kad se naruci "obicnom postom" koliki je rok putovanja ?


Poz
M.

pa neki prosjek za hk iznosi oko  40 dana,
samo jednom sam dobio za 6 dana, a nekad i do 50, a ono kad su selili skladište da budu brži?
dva mjeseca sam čekao motore, i sad su jednako spori.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #310
Sa HobbyKinga, placeno 5.10, odslan 6.10, krenuo iz Hong Konga 7.10, juce 13.10 krenuo iz Sarajeva za Banja Luku....
Jos samo 3 dana da stigne do mene :(, obicno im toliko treba za poslednjih 15km....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #311
Jel ima netko iskustva s naručivanjem iz Linidingera, Austrija (koliko to putuje do nas)?
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #312
ja sam naručio stanicu. doduše ne u Hrvatsku nego u Brežice. Stigla je za 5 dana.
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #313
znači još 3-4 dana najmanje, dok prođe carinske procedure i stigne do Zadra. Hvala na informaciji
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #314
znači još 3-4 dana najmanje, dok prođe carinske procedure i stigne do Zadra. Hvala na informaciji

Meni je obicno iz Austrije stizalo za 9 dana , ali cini mi se da je za lindinger uvjek treba barem 15... Inace imaju tracking , pa kada ih upitas mogu ti rec di je paket.