Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780693 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #376
uredno dolaze osim paketi iz kine zbog njihove nove godine,

evo danas dosao dock punjac za iphone nakon 3 tjedna sto je brzo :D

ako nesto ne dode na nakon 40 dana trazite povrat novca ako dode naknadno onda im opet uplatite btw za HK ne znam nisam od njih kupovao nista pa

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #377
Kak funkcionira Swiss post??
Naručil robu,poslali s njima,imam TRACKING broj ali kad na njihovoj stranici nema CROATIA,kak provjeriti i kolko traje dostava prek njih.Bilo gdi upišem broj-nepoznto!
Ima neko iskustva??
Robert

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #378
Kak funkcionira Swiss post??
Naručil robu,poslali s njima,imam TRACKING broj ali kad na njihovoj stranici nema CROATIA,kak provjeriti i kolko traje dostava prek njih.Bilo gdi upišem broj-nepoznto!
Ima neko iskustva??

Do HR koristiš njihovu stranicu a kasnije, možeš preko ovog, ja sam to koristio

http://ips.posta.hr/

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #379
Da sve ja to kužim,ali tracking broj je nepoznat i uopče ga ne vidi i lkam da ga unesem kad na njihovoj stranici nema CRO.
Robert

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #380
Kod mene je bilo ovako:

25.01. kupljeno
31.01. pojavilo se na Swiss post tracking ( do toga ti je nepoznat broj- znači kad oni pokupe robu u HK )
11.02. poslano iz Njemačke u HR i 12.02. bilo je vidljivo kroz link koji sam ti stavio

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #381
15.02. placeno. 02.03. poslano, danas se pojavilo na trackinugu i kaze da ce sutra krenuti za hr iz homg komga.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #382
Kod mene je bilo ovako:

25.01. kupljeno
31.01. pojavilo se na Swiss post tracking ( do toga ti je nepoznat broj- znači kad oni pokupe robu u HK )
11.02. poslano iz Njemačke u HR i 12.02. bilo je vidljivo kroz link koji sam ti stavio

Ok,thnx,bumo vidli...

15.02. placeno. 02.03. poslano, danas se pojavilo na trackinugu i kaze da ce sutra krenuti za hr iz homg komga.

Da ,to i meni radi dok je preko HK post,ali mene je zanimal Swiss post.
Robert

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #383
ma ja samo iznosim lose iskustvo gdje njima treba skoro 25 dana da paket uopce krene...

zadnji put su mi krivo poslali, a sada ga rastezu u nedogled. na zalost nemam drugog izbora nego se pomiriti sa time posto su zaista jeftini. ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #384
slazem se s eewan-om

dosad super iskustva s rc timerom ali ovaj puta shipping me razocarao
kupljeno 19.02 i poslano da bi izgleda tek sutra trebalo krenuti iz hong konga(po tracking numberu) stojalo skoro 2 tjedna tamo. Srecom pa je nina ljubazna te mi je rekla da ce ih kontaktirati i vidjet da to posalju sto prije, hm da sam se bar prije sjetio ninu kontaktirat mozda bi vec bilo na modelu.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #385


Mislim da imam novi rekord  :  plačeno 13.11

                                               poslano 17.11

                                               stiglo danas 17.03 2011, g.


                                               ravno 4 mj . mislim da je to rekord ??? ??? ??? ???
Nemam snage da razmišljam.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #386
Niram i ja jos imamo sanse da te srusimo, placeno 03.12., jos nije stiglo  ;D
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #387

 8)  koma... ja neznam sto im je... nebi da su malog kineza poslali pjeske da nosi paket  :-\
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #388
Grunfe ti si jedan od dvostrukih rekordera. Za folije imamo (skoro) najbržu isporuku, a za ovo (vjerojatno)  najsporiju. Tako da- čestitam u svakom slučaju ;D
P.S. Drago mi je da ti je stiglo :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #389


Mislim da imam novi rekord  :  plačeno 13.11

                                               poslano 17.11

                                               stiglo danas 17.03 2011, g.


                                               ravno 4 mj . mislim da je to rekord ??? ??? ??? ???
nemaš
ja platio 3.11. i još nije stiglo