Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780816 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #75
Čestitam, znaći na horten ide jaći setup ( ili režemo zagija ?)
Ide motor na onaj veći Horten (koji je patio od vibracija); jedino su mi isporučili krivi x-nosač pa će raditi malo dremel !  Ako sa SDespot sazoveš senasu rezanja Zagija, 'već jurim, letim čak:)
Damir

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #76
Čestitam, znaći na horten ide jaći setup ( ili režemo zagija ?)
Ide motor na onaj veći Horten (koji je patio od vibracija); jedino su mi isporučili krivi x-nosač pa će raditi malo dremel !  Ako sa SDespot sazoveš senasu rezanja Zagija, 'već jurim, letim čak:)
Damir

ajde i meni malo izrežite.....  :)

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #77
probao sam kako ste me savjetovali ali banana.... nema pomoci
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #78
Novodno je doslo do nekih problema u DE, pa su do daljnjeg zaustavljene sve isporuke tamo.


Provjeri tracking , meni je stajalo najprije 27.11. da je krenulo iz HK sada stoji 15.12.
Meni isto ko i Toniju. Pi.... im materina, to vec treci puta mjenjaju datum otpreme >:( >:( >:( >:( >:(

... a kak je "Christmas time" ... do Uskrsa nista .

Evo stiglo danas, platio 4.11. Nije lose, niti dva mjeseca  :'(
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #79
Sad ćemo vidit kakve sam ja sreće sa HC danas sam uzeo par sitnica i već sam dobio mail da su poslali.
(Navodno) 8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #80
Evo stiglo i meni danas, platio 12.11. ;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #81
Stigo danas paket , ispada da mi UH čestita Božić....al' bi prije reko' 'Božja pravda', nije za mene nego setup za prijetelja kome slažem model !


Damir



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #82
Čestitam, znaći na horten ide jaći setup ( ili režemo zagija ?)
Ide motor na onaj veći Horten (koji je patio od vibracija); jedino su mi isporučili krivi x-nosač pa će raditi malo dremel !  Ako sa SDespot sazoveš senasu rezanja Zagija, 'već jurim, letim čak:)
Damir


Vidjet ćemo poslije Božića ( za sebe sigurno režem a i ti češ se naći u toj igri )

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #83
Odem ja opet na HK i, bem ti vrapca, moje dve baterije na "backorderu".
Pokusam ih zamijeniti za druge koje imaju istu cijenu, kaze bice dodatnih troskova, ....
I sad cekam, .....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #84
vidio sam djeda bozicnjaka sa punom torbom paketa iz UH

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #85
ako ga sretnes opet, kazi mu koju dobru rijec i za mene....
bio sam dobar i vrijedan decko :) :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #86
pa to se podrazumjeva cim si ovdje. ;)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #87
evo i ja sa hobby kinga narucio 4 stvarcice ima 16 dana i jutros mi dolazi poštar da je stiglo  ;D . poslano air parcelom (registered).
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #88
Paketi iz DealExtreme-a, placeni 13.12. su po njima poslani 14. i 21.12, jos nisu stigli.
Iz HC-a, placeno 10.12., poslije e-mail prepiske i zongliranja narucenih dijelova, jer su neki od njih dok sam ja narucivao vec bili rezervisani, kazu "The item (RB**********HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 4-Jan-2010."
I sad cekam.
Isto kao i do sada.....[/size]
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #89
Čuvaj se DealExtrema znaju otezat po 3 mjeseca sa slanjem.
Meni danas stiglo iz Japana ravno 7 dana od kada sam naručio. :D :D
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/