Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 105843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #45
 :D


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #47
Gle Stipe i DavorVž je narućio XL-a pa da vidimo tko će prije  ;) ;) ;)
a ja sam ti spor i laganini.. previše toga sam si ispred sebe stavio...

Stipe uzmes UHF i ne mudruj previse, vjeruj mi ;)
Davore vraže, chainlinka nema još u ponudi.. moram se nečin pokrit za početak... mensečini da ću puknit ovo ako se chainlink ne pojavi, kako ti se cini ovo:
http://www.rc4y.com/rc4y-400-to-470mhz-uhf-hopping-lrs-for-jr-radios-p-380.html

 

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #48
..vele na rcforumu da je super to što si stavio zadnji link,jedino kaj buš to morao prošvercati jer je snaga debelo prevelika..kod nas je za 433Mhz dozvoljena 10mW a ne 1000 a i frekvencija dozvoljena je od 433.050-434.790 MHz
prema zakonu trebao bi izvaditi dozvolu za radijsku postaju i postati radioamater...evo dozvole u privitku...nije šala jer inspektori HAKOM imaju opremu i traze zrtve iako mislim da ih nema kod vas dole ak nebuš išao preblizu granice nebu problema
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #50
ima ih dolje, ima ih.. znam da je t-mobile imao puno problema sa radioamaterima na divlje u splitskoj zupaniji i jako su cesto zvali kombi hakoma..

sad.. 470.. to mi se cini blizu televiziji, onak od oka..

edit:
aha, evo ga

470-608 MHz
RADIODIFUZIJA
civ.  TV / DTV  GE06
TV UHF
pojas IV
(470-582MHz) i V (582-862 MHz)
Na zahtjev/Natječaj



Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #53
..vele na rcforumu da je super to što si stavio zadnji link,jedino kaj buš to morao prošvercati jer je snaga debelo prevelika..kod nas je za 433Mhz dozvoljena 10mW a ne 1000 a i frekvencija dozvoljena je od 433.050-434.790 MHz
prema zakonu trebao bi izvaditi dozvolu za radijsku postaju i postati radioamater...evo dozvole u privitku...nije šala jer inspektori HAKOM imaju opremu i traze zrtve iako mislim da ih nema kod vas dole ak nebuš išao preblizu granice nebu problema

ovih 1W je malo prepumpano...
dozvoljeno je 10mW na 433MHz bez specijalnih dozvola..za ostalo trebas radioamatersku dozvolu, ja ti svoju posudim

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #54
ovih 1W je malo prepumpano...
dozvoljeno je 10mW na 433MHz bez specijalnih dozvola..za ostalo trebas radioamatersku dozvolu, ja ti svoju posudim

koja su ogranicenja sa radioamaterskom dozvolom?
moras li svaki komad opreme registrirat ili koristis sve sto ti padne pod ruku?



Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #56
ovih 1W je malo prepumpano...
dozvoljeno je 10mW na 433MHz bez specijalnih dozvola..za ostalo trebas radioamatersku dozvolu, ja ti svoju posudim

koja su ogranicenja sa radioamaterskom dozvolom?
moras li svaki komad opreme registrirat ili koristis sve sto ti padne pod ruku?


1kW

nisi u pravu davRoRe... piše u cjevarskoj deklaraciji 2.6Kw